yacenty

Aplikacje na androida do pomiaru powierzchni

Polecane posty

zidan    0

Ja pouprawiam autoreklamę i może nie będę polecał ale tylko skromnie napiszę (a dokładniej rzucę linkami) do swoich dwóch aplikacji na Androida działających w oparciu o GPS:

1) Geo Dopłaty (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.zinkiewicz.android.doplaty) - aplikacja do pomiaru działek (upraw) z danymi ewidencyjnymi i eksportem do shp

2) Tractor Speed (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.zidan.tractorspeed)- aplikacja do kontroli prędkości przejazdu traktorem z możliwością ustawienia przedziału akceptowalnej prędkości.

3) W przygotowaniu aplikacja do jazdy równoległej - wersja podstawowa powinna być gotowa w najbliższych tygodniach 

 

Obie działają w oparciu o specjalnie dobrane algorytmu (własne) minimalizujące błędy i niedoskonałości GPS-ów montowanych w telefonach. Z miłą chęcią poczytam opinie na ich temat (także te krytyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

To są Twoje apki? Dasz radę zrobić zewnętrzną antenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zidan    0

Tak moje własne w 100%. Anteny zewnętrznej nie robię bo nie Chińczyk ze mnie ;). Za to zawsze coś mogę w szufladzie znaleźć ;) A na serio to kwestia czego dokładnie trzeba i ile ma się kasy - do wyboru do koloru można kupić w przeróżnych dziwnych konfiguracjach. Mogę coś doradzić na tyle na ile posiadam wiedzy. Żeby nie zaśmiecać forum pisz na priv najlepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
themrsakmejek    1001

Kolego testowałem geodopłaty i też nie było najgorzej :) jednak błąd był minimalnie większy tak do 15a na niektórych kawałkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zidan    0

Uroki GPS-a. Raz jest lepiej a raz gorzej. Dzięki wielkie za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj