Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartex    0

Mam problem. Świeci mi kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni i nie chce mi działać wspomaganie, podnośnik i przełączanie z zająca na żółwia. Bardzo proszę o pomoc. Pozdro.

pawelfrr    0

Jeśli zapaliła się nagle to sprawdź czy nie spadł kabel z czujnika ciśnienia, tego koło filtra. Miałem identyczną sytuacje po przejechaniu po jakiejś gałęzi która rozłączyła wsuwkę i świeciła kontrolka od oleju a żółw zając nie świecił i nie przełączał.

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    164

Tak tylko jemu nie działa nic wspomaganie podnośnik itd a tego nie powoduje spadnięcie wsówki z czujnika tylko uszkodzenie pompy najszybciej zcieło klin na niej albo ukręciła się ośka lub jak działo się to stponiowo to już po prostu się skonczyła i właśnie jaki masz olej w nim?

bartex    0

Gdy zapale ciągnik to chodzi chwile dobrze wszystko, a potem znowu przestaje wszystko działać. A olej nie wiem jaki jest bo dopiero co ciągnik kupiłem, a jak kupowałem ciągnik to wszystko działało. Gdy próbuje podnosić podnośnik to czasami podnosi z przerwami tak samo ze wspomaganiem raz jest raz blokuje. Olej na wskaźniku jest ok.

Edytowano przez bartex

mariusz(ZDUN)    164

to nie iwem co to może być jak chwilę chodzi i przestaje coś się przycina jakieś zawory stają jak chcesz to zrobić to zadzwń 501832246 i skąd jesteś

lorakw    0

Miałem niedawno ten sam problem. Po wymianie filtra i oleju wszystko wróciło do normy

mariusz(ZDUN)    164

czyli usi mu się zapalać kontrolka zanieczyszczenia filtra o czym zapomniał zapewne wspomnieć to niezły syf musi być w skrzyni albo milion lat nie wymieniane są czyli ostro zaniedbana maszyna

bartex    0

Na starym filtrze był numer 3581032M2 ale w sklepie powiedzieli, że teraz takich o tym numerze nie ma tylko o takim numerze W1428.

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

mariusz(ZDUN)    164

Po pierwsze przepłaciłeś bo filtr kosztuje około 290-300zł a po drugie nie to że teraz z takim numererm robią tylko dostałeś zamiennik

kravter    36

a ja koledzy z donaldsona za filtr hydrauliki zaplacilem 197 zl brutto a wspomagania 147 zl brutto

yyy a wspomagania i podnosnika nie ida przez ten sam?? O.o

mariusz(ZDUN)    164

Taqk ale nowsze ciągniki miały montowany dodatkowy filtr za pompą jako wymienny wkład natomiastr seria 6000 dostała jeszcze dodatkowy wstępny filtr ssawny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się