Zaloguj się, aby obserwować  
jarek9101

Jaki ciągnik za NH T5060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarek9101    0

mam do wyboru NH T5060 za 145ty netto zastanawiem sie czy nie kupil bym jakiegos lepszego ciagnika za ta cene bo ten ma ubogo w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

W tej cenie i tej mocy to kolego chyba nic tańszego nie kupisz oczywiście zachodniego, a czego ten ciągnik nie ma w środku że uważasz że tak ubogo w środku? Ja takiego kupiłem za 137tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Ile koni ma ten NH bo się nie orjętuję a może JD 5080 M Comfort za 50 tyś na szerokich Oponach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

Nie wiem co kolega ubogiego ma na myśli. Ja w takim "pojeździe" mam biegi zmieniane bez sprzęgła, półbiegi, rewers elektrohydrauliczny, bardzo wygodny fotel pneumatyczny, komputer pokładowy, klimatyzację, ergonomicznie ułożone wszystko, blokadę i napęd załączany przyciskiem, a dotego "płynny rozruch womu", kabina w miare szeroka...

 

Długo szukałem ciągnika ale NH z grupy T-5000 (nie mylić z TD-5000) wydaje mi się najlepszy, skręt ma niedopobicia no i spalanie godne pochwały.

 

Jeśli nie przeszkadza Ci wysokość i większe gabaryty i waga ciągnika to zwróć uwagę na T6000 Delta. Jest większy i ma wielką kabinę. Z tego co pamietam zaczyna się od 100 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

witam.kolega RSM ma racje.na średnie gospodarstwo to jest idealny ciągniczek.już niebawem stanie na moim podwórku.a co do wyposażenia to nie wydaje mi się że ma ubogie.prawie wszystko w standardzie oprócz ehr i skrzyni w automacie.najważniejsze ma.a co do skrętu to nawet nie ma co gadać,prawie w miejscu i nie ma drugiego takiego z takim skrętem.do tego odpowiednie opony żeby nabrał masywniejszego wyglądu i w pole:)co do spalania to nie wiem.pojade w pole to się okaże ale mam nadzieje że nie będzie tragiczne.kolego jarek porównaj sobie wyposazenie zetora w standardzie.żeby coś mial to trzeba dopłacic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

 

 

Jeśli nie przeszkadza Ci wysokość i większe gabaryty i waga ciągnika to zwróć uwagę na T6000 Delta. Jest większy i ma wielką kabinę. Z tego co pamietam zaczyna się od 100 KM.

 

t6010 bodajze jezeli o tego Ci chodzi to on sie około 200 ceni :)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Wydaje mi się, że nieco mniej (mam na myśli netto). Najlepiej zadzwonić do swojego dilera.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

mimo wszystko autor sie jednak nie zmieści w finansach ;)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

a moze jakiegos DF? ja we wniosku na MGR mam oferte z nh t5060 ale tak teraz rozmyslam nad df agrofarm 420/430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ja też mam taki dylemat który wybrać .Zastanawiałem się właśnie nad t 5060 ale jakoś mi nie podchodzi co do DF mam go wpisanego we wniosku 420GS za cenę 195 tyś . Oglądałem też CASE MAXUM 100 CENA około 190tyś brutto ciągnik gabarytowo większy niż DF a cena ta sama. Najbardziej podoba mi się STAYER cena około 180tyś brutto za 85km a 100 217 brutto ale ciągnik moim zdaniem ładny i bogato wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2311    0

dziś zaliczka na t5060 full opcja bez EHR za 171 tys brutto.

 

 

A za tego DF 420GS to w wersji mechanicznej dealer śpiewał 175 brutto.

Case JXU105 za 190 brutto w pełnym wyposażeniu oprócz EHR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

Jaro30, DF masz cenę na ofercie dużą bo na DF zawsze dają zawyżoną ofertę, w rzeczywistości te ciągniki chcą ostatecznie sprzedac dużo taniej - mnie w ostateczności wpychali DF najtaniej z wszystkich ale i tak podziękowałem bo to nie to.

W agrofarm jest ciasno, a awaryjność jest jaka jest, opinia srednia wiec potem będzie gorzej odsprzedać.

Case Maxxum 100 - zerknij na T6010 w New Holandzie - też bardzo duża kabina i gabaryty wysokie, choć nie wiem czy na te moce aż nie za duże.

Ja wybrałem NH z modeli T-5000 i jestem bardzo zadowolony, spalanie, skręt, wygoda, fotel, skrzynia, nic mi sie nie psuje. Tani nie był, ale jestem zdania że lepiej zapłacić raz a mieć na lata konkretny porządny i ekonomiczny sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj