quxfrix

Rozrutnik 4t- Napęd nie działa pod obciążeniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    459

Cięcie najprostsze i najbardziej skuteczne. Jak się boisz ciąć to nie bierz się za taką robotę.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25A    1

Witam,

Mam podobny problem ze swoim rozrzutnikiem Sipma 4t. Jak mam nałożone dużo obornika to przy rozrzucaniu gdzieś jak przejadę z 10m zaczyna coś strasznie trzeszczeć i rozrzutnik przestaje pracować tzn. posuw stoi i adapter się nie kręci tylko strasznie trzeszczy. Łańcuchy od posuwu są prawidłowo naciągnięte bo sprawdzałem dodam jeszcze że gdy woziłem obornik popieczarkowy który jest lżejszy od bydlęcego to raz na jakiś czas tam zatrzeszczało ale teraz gdy wożę bardziej cięższy to poprostu jest jeden zgrzyt i rozrzutnik stoi. Wiecie Panowie co to może być za przyczyna?


T25A THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Sprawdź wodę w chłodnicy ciągnika, może jej brakuje i to przez to.

 

k**wa dzieciaku, czy tak ciężko się schylić i zobaczyć że sprzęgło rozrzutnika przepuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makq    1

Witam mam problem. Rorzutnik jedno osiowy polski

Walek napędowy kręci się do przrkladni tej z tyłu a z przekladni na boki te 2 się nie kręcą. Jak popchnę ręką śmigła to działa.czy to przekładnia czy jakieś sprzeglo. Niby mam jedno sprzeglo z sprzodu na dyuszlu..bardzo proszę o pomoc

Edytowano przez Makq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj