Skocz do zawartości
News
braciszek

Ciągnik SAM na podzespolach Stara 244

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
braciszek    6

Witam , myśle nad stwożeniem takiego cuda na podzespołach stara 244 , co o tym myślicie , czy nie bedzie za szybki i czy to ma sens jak mam checi , czas i miejsce by takie coś stwożyc ,

mysle by skrócić rame , dołożyć pompę od hydrauliki , i przystawke do skrzyni od której byłby napedzany wałek przekazu mocy ,

Prosze o komentarze :rolleyes:

koses    2

Jeśli lubisz takie zabawy to jak najbardziej i jak masz wersję na dwa wciągarki to przednie wyjście pod pompę a tył na wom jednak musisz sobie odpowiedzieć do czego to będzie służyć ???

braciszek    6

poprostu mam 2 miesiace wolnego 1 miesiac latem i 1 zimą , mam zaplecze techniczne i czasami sie nudzi , a kocham mechanike ,

star 244 , lub 266 dostać mozna juz za 7 tyś zeta ,

zdjąć kabine , przerobić układ kierowniczy , hamulcowy , lewarek zmiany biegów tak by wszystko grało z pozycji środkowej jak w normalnym ciągniku ,

jeżeli dostane stara 266 to napewno usune tylną oś ,

potem tylko troche wysiłku nad tylnym TUZ i WOM , i oczywiscie kosmetyka ,

Wiadomość z agroFakt.pl

koses    2

jak tak lubisz tworzenie to zamontuj tylną oś skrętną wtedy będzie zwrotny bo na jednym układzie kierowniczym to tragedia z zawracaniem ,ja myślałem nad zrobieniem ładowarki teleskopowej na podzespołach stara 66" lub podobnego ale na razie brakuje mi taniego teleskopu i czasu ,choć w zimę stworzyłem mini ładowarkę podobną do(wejdemana) na zwężonych mostach poloneza i silniku 1,8 forda tylko na kosmetykę nie mam czasu bo codziennie pracuje w oborze przy wygarnianiu obornika więc życzę powodzenia .

braciszek    6

to może być fajne , tylna oś skretna , zaczne latem(wtedy mam miesiac wolnego ) od kupna stara i dodatkowo przedniej osi , bede informowal na bierzaco o wynikach ,

jak ktos ma jeszcze jakies pomysly na ten temat , lub poprawki do dodania to prosze pisac smialo , pozderki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez GospoOS
      Panowie wyswietlił mi sie taki kod a nie mam książki serwisowej na tą chwile oczekuje pomocy z góry dzieki
    • Przez crisis
      Witam jestem uzytkownikiem traktora fiat 45 66 dt mam go od 3 tyg i z racji ze nie znam sie na mechanice mam kilka pytan odnosnie mojej maszyny ,otóz zauwazylem ze kopci z odmy i po odkreceniu kroka wlewu oleju to leci dymek oraz gdy zmieniam zakres 2 lewarkiem na srednie biegi i wsteczne to wchodzi bez zadnego oporu czego nie ma w najwolniejszym i najszybszym zakresie wciskajac je czuc opor. Z gory dziekuje za pomoc .

• Przez Carbo234
      Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.