Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez karo_tos
      Witam serdecznie, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze!!
      Ja jestem świeżynką w temacie..a nie chce na dzień dobry wywalić kasy w błoto. 
      Mam firmę ogrodznicza i planuje zakup rębaka...mogę przeznaczyc ok 15tyś ..wiecej nie  Nie potrzeba mi duzego rębaka za 20-50tyś.
      Poniżej podaje nazy...prosze o pomoc - którym warto sie zainteresować. A moze polacacie coś innego. 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO-HC15 - 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO -HC15H
      Rozdrabniacz STILER SPR-150
      Rębak bębnowy do gałęzi JANSEN GTS-1500E. MOC 15KM 
    • Przez Majkelo
      Panowie jak usunąć wodę z deszczowni na zimę???
      Producent nie zaleca ,aby woda zostawała w wężu.
      Uprzedzę ze nie zamierzam jej rozwijać i nikomu tego tez nie polecam .Pusty wąż uciąga się i nie trafia na prowadnicę.

• Przez ArekKowalewski
      Czy ktoś posiada gniotownik firmy Rivakka i ma jakieś opinie na temat tych maszyn?
    • Przez Autofan
      Proszę o opinie jaki nowy wał posiewny jest w stanie podnosić Ursus c-360. Czy wał 3m np Euromaszu ( http://euro-masz.eu/zawieszany-wal-posiewny/ ) podniesie C-360? Może ktoś z was ma i pracuje z tym ciągnikiem.
    • Przez dstefansky
      Witam , mam w planach zakup kosiarki bijakowej do koszenia resztek pożniwnych po kukurydzy . Moją uwagę zwróciły modele kuhna . Mam ciągnik 170 km . Co polecacie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.