Skocz do zawartości
rafik256

Instrukcja napraw Autotronic + Dynashift serii 30xx/31xx po polsku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    397

na moje oko to Ty szukaj mechanika i szykuj grubszą kasę... bez powodu z krzaków tego traktora nie było trzeba wyciągać

przemek4534    0

rozlaczylem dzisiaj przedni most na walku i po wrzuceniu biegu przez chwile slychac jak cos pracuje w tylnim moscie a porem wlacza sie walek na przedni naped. wie ktos czy jest mozliwosc wyjecia do tylu gornego zbiornika paliwa???oczywiscie bez ruszania kabiny

przemek4534    0

Juz wszystko jasne po zdjeciu blachy tej co jest na niej rozdzielacz podnosnika widze ze walek wychodzacy ze skrzyni sie kreci a tuleja laczaca ten walek z walkiem atakujacym tylnego mostu stoi w miejscu (lub kreci sie z atakiem). rozpatruje jeszcze mozliwosc przesuniecia sie tej tuleji do tylu, lecz nie wiem czy istnieje takowa mozliwosc.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

Istnieje taka możliwość i pewnie to jest przyczyna Twojego problemu. Ma ona zabezpieczenie przed przesuwaniem w postaci kołka sprężystego i pewnie się z nim coś stało. Czarny scenariusz to taki że się jednak frezy ścieły, choć to mało prawdopodobne. 

lukbold    397

matko jedyna... pisałem o tym 2 tygodnie temu a ten się dziś obudził i dekiel zdjął w końcu

Edytowano przez lukbold

przemek4534    0

Tak wiem ze pisales :-) wiesz czy istnieje mozliwosc wymiany tej tuleji przez dekiel z lewej strony czy musze rozjechac skrzynie od mostu? Jeszcze nie wiem jak to wszystko wyglada i mam nadzieje ze tylko kolek sie rozsypal i przesunela sie ta tuleja?

ptaszyna    125

Zdejmiesz dekiel to się dowiesz, ale na 90% da radę. Na wałku jest hamulec ręczny i by się do niego dobrać trzeba to rozmontować i robi się to bez rozpoławiania. Tak jest w mniejszej serii i tym się sugeruję a nie chce mi się szukać katalogu od twego modelu i analizowac.

steyr9170    0

mam steyr 9170 proszę o podanie jakiegoś kontaktu bo nie wiem czy ta instrukcja bedzie pasowała do mojego ciagnika

klistron    0

Jestem zainteresowany tą instrukcją. Czy posiadasz instrukcje do modeli 3670-3690
sterowanie skrzynią biegów.
Pozdrawiam

eliasztp    0

Cześć piszę w sprawie instrukcji. Nie mogę wysłać Ci wiadomości. Proszę o kontakt 

Wuwo1    0

Witam, czy ta instrukcja jest jeszcze osiągalna? potrzebował bym

Wuwo1    0

Witam, czy ta instrukcja jest jeszcze osiągalna? potrzebował bym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się