Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ChiquitaB

Suchy osad z biogazowni

Polecane posty

ChiquitaB    60

Witam.

Czym najlepiej rozrzucić po polu suchy osad z biogazowni?? Przywieźli mi 8 kontenerów tylko nie wiem czym najlepiej to rozrzucić po polu?? Miał ktoś już z nim doczynienia?

look19    29

Witam.

Czym najlepiej rozrzucić po polu suchy osad z biogazowni?? Przywieźli mi 8 kontenerów tylko nie wiem czym najlepiej to rozrzucić po polu?? Miał ktoś już z nim doczynienia?

A z czego powstał ten osad?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

ChiquitaB    60

Jest to przebadany osad ze ścieków itp nie zawiera metali ciężkich ani innych szkodliwych związków

Wiadomość z agroFakt.pl

look19    29

Jest to przebadany osad ze ścieków itp nie zawiera metali ciężkich ani innych szkodliwych związków

Rozrzutnik fortschritt to88 powinien sobie poradzić z tego typu kompostem. Najlepiej zapytać kogoś, kto już się w takie coś bawił. Na tym forum nie powinno być z tym problemu

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

ChiquitaB    60

właśnie przez to napisałem :) jest on bardzo suchy i ładnie się kruszy ale jest lekki. Myślałem nad piastem ale nie wiem czy sobie poradzi. najlepszy by był nowy rorzutnik z talerzami taki do obornika przystosowany do wapna ale nikt u mnie takiego nie ma:/ a zwykły rorzutnik za wysoko ma adapter więc odpada.

pawel97    4

Rozrzutnikiem np. Tytan 13. Myśle że by dobrze rozrzucił.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Diwad890
      Warto stosowac nawozy z yary sa warte ceny ktorej kosztuja?
    • Przez wyrebski1
      Witam!
      Czy ktoś stosuje obornik kurzy? W jakiej dawce go się stosuje na ha, jaki ma skład oprócz azotu?
    • Przez mustafakali
      witam jakie wapno granulowane  mogę  pomieszać z NPK? i czy to w ogóle coś pomoże?

/?
    • Przez Joda
      Witam!
      czy ktoś z obecnych kolegów miał do czynienia z nawozem Lubofos 12?
      12% fosforu rozkładanego w kwasach mineralnych.. podczas gdy konkurencja posiada fosfor który rozkłada się w wodzie.. czy ktoś może się wypowiedzieć jasno na ten temat i wytłumaczyć mi jaka jest w tym różnica ?
      bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie rady
      pozdrawiam
    • Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.