Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pisklaczun    86

witam mam pytanie czy da się wymontować zbiornik paliwa bez ściągania kabiny, czy tak wogóle się da?? bo zbiornik jest zasyfiony i zamula bardzo filtr paliwa i ciągnik zaraz się muli ;[

a pytanie 2 to http://allegro.pl/rozrusznik-z-red-mf-690-699-3060-3065-niemiecki-gw-i1536331990.html nada się do tego ciągnika?? i czy warto go kupować?? ;)

i jeszcze 3 pytanie to jakie oznaczenia ma mieć filtr hydrauliki(linki z filtrami mile widziane)

pozdrawiam :)

Edytowano przez pisklaczun

Grabcio    23

Rozrusznik się nada bo wyraźnie pisze do jakich ciągników pasuje. Ja bym go kupił ponieważ silnik lżej na nim odpala i jest mniejszy pobór prądu z akumulatorów.

mariusz(ZDUN)    167

Przecież w 3060 najczęsciej i tak były rozruszniki z przekłądnią tyle że planetarną zbiornik da się wyciągnąć trzeba tylko uniesć kabinę trochę do góry tyłem a poza tym masz przecież korek spustowy na dnie więc nie wiem po co chcesz go wyciągać i tak go wypłuczesz a co zabija ci się pompka paliwowa (sitko w niej )?? filtr to wydatek rzędu 290-300zł nawet u mnie możesz kupić chyb aże masz ten najkrótry który jest mniej dokładny to on jest tańszy poniżej 200zł

Wiadomość z agroFakt.pl

pisklaczun    86

filtr paliwa ciągle mi zabija i nie ma mocy ciągnik a jak spuszczałem paliwo to "tj kluski" by leciały, wiem że jest korek ale nie wiem czy będę miał pewność że dobrze wyczyszczę ale narazie tak jak mówisz @Mariusz bo to za dużo roboty

piotrkudry    0

Przecież w 3060 najczęsciej i tak były rozruszniki z przekłądnią tyle że planetarną zbiornik da się wyciągnąć trzeba tylko uniesć kabinę trochę do góry tyłem a poza tym masz przecież korek spustowy na dnie więc nie wiem po co chcesz go wyciągać i tak go wypłuczesz a co zabija ci się pompka paliwowa (sitko w niej )?? filtr to wydatek rzędu 290-300zł nawet u mnie możesz kupić chyb aże masz ten najkrótry który jest mniej dokładny to on jest tańszy poniżej 200zł

Zbiornika nie da się dokladnie wyczyscić nie wyciągając go.Sposobem na niezabijanie się sitka w pompce zasilającej jest zamontowanie przed nią przepływowego filterka takiego np. jak w MB 124.Kosztuje grosze i łatwo go wymienić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez djarcik
      Witam forumowiczów! W związku z tym że ostatnio pojawił mi się problem przy moim MF 3080 tworzę ten temat aby pomóc innym poszukującym. W moim MF komputer został już dawno przerobiony na przekaźniki, jeszcze zanim go kupiłem. Teraz pojawił mi się problem z przełączaniem skrzyni na żółw/zając a także z rozłączeniem przedniego napędu. Jak wiadomo w tym ciągniku często wiąże się to z awarią komputera sterującego skrzynią. U mnie komputer jest odłączony natomiast jest zrobiona BARDZO prowizoryczna przeróbka na przekaźniki. Do tej pory działało jednak coś musiało paść i chcąc to naprawić niestety nie mogę dojść do ładu i składu z tym. Chcę zrobić instalację na nowo jednak byłbym wdzięczny jakby ktoś ogarnięty na schemacie rozrysował jak takowa instalacja ma wyglądać jakich użyć przekaźników oraz jak to wszystko połączyć. Temat przekaźników był już w wątkach poruszany jednak schematu nie znalazłem jak to dobrze zrobić. Liczę że ktoś pomoże i mi i innym forumowiczom którzy mają podobny problem.
    • Przez MichalP
      Witam. Przymierzam się do zakupu mf6170. Ciągnik już upatrzyłem, oglądałem, odbyłem jazdę testową, ale mam jeden dylemat. Ciągnik jest wyposażony w  skrzynię dynashift z mechanicznym rewersem.  Czy te skrzynie występowały w wersji z 2 półbiegami? Zakres na desce jest od A do D, ale mi sie  udało tylko sprawdzić A i B, dalej nie idzie. Oczywiście sprzedawca sam nie wie. Obejrzałem kilka tych ciągników i wszystkie biegi miały od A DO D. Jak czytałem  o tych skrzyniach wszędzie  jest  napisane ze mają  4 półbiegi, ale czy na pewno??
    • Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??