Aron22

Same Iron 100? czy 110?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Aron22    0

Koledzy stoje przed wyborem kupna tego ciagnika tylko nie wiem czy wziazc wersje B 100 km, czy 110 w wersji A...z gory dziekuje za rade :)a i czy znacie dokladna cene brutto:)bo mi dealer powiedziaql 215 ttys 110km wersja A...

Edytowano przez Aron22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aron22    0

nie oby dwa maja 4 cylindry...wersja B fotel pleumatyczny, wydajniejsza hydraulika, naped 4x4 na 100% zarzadzany przez jakies sterowanie elektroniczne,klima...tym sie rozni od wersij A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Najlepiej to nie bierz ani 100 ani 110. To są ciagniki muły, bez problemu idzie go zadusić w 3m gruberze. W kabinie jest strasznie głośno w porównaniu z innymi ciągnikami, bardzo nie wygodny. Klima strasznie nie wydajna w lato trzeba rozkręcić na full żeby coś poczuć chociaż i tak mało co to daje (napełniana przed sezonem)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aron22    0

Avendrion wiem ze moze i byc ciezko w 3m gruberze ale na dobra sprawe wiekszy ciagnik mi nie potrzebyn...ale wychodzina to ze DF jak tak robi lipe..co bys polecal w tym przedziale koni do 220000 tys? mialem wziazc Valtre N91 ale chyba lepszy jest same co? i tanszy od DF czy Lambo....a i wlasnie kabina jest na silent blocku to nie powinno byc tak glosno chyba ?

Edytowano przez Aron22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ma DF K110 i nie narzeka na niego,klima schładza mu bardzo dobrze,Avendrion zdusic to kazdy ciagnik zdusisz bez gazu.DF kolegi robi z gruberem 3,80m i nie narzeka ze jest mułowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No wiesz jak ktoś jest ślepo zapatrzony w to co ma na podwórku to oczywiście nie znajdzie wad. Czy Valtra lepsza nie wiem bo nie miałem nigdy z tym ciągnikami styczności.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ave ma racje...Zdecyduj się na inną markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aron22    0

Kolego ten filmik pokazowy jest od Same silver albo Explorer profiline...a ja chce IRON jest wiekszy bardziej masywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj