Zaloguj się, aby obserwować  
Balugass

john deere 2064

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Balugass    0

Witam!!!

zamierzam kupić własnie taki kombajn, dlatego chciałbym sie dowiedzieć o ewetualnych wadach, na co szczególnie zwrócić uwage podczas oględzin i ogólnie chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia zwiazane własnie z tym modelem :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

swietne maszyny, ja mam 2266. te maszyny roznia sie wlasciwie tylko silnikiem. w 2064 jest troche slabszy ale w zupelnosci wystarczajacy. maszyna bardzo malo awaryjna, prosta w naprawach, malo pali, bardzo przyjemna w eksploatacji, ladna wizualnie:) najlepszy kombajn w swoich czasach, porownywany z mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balugass    0

super :D a czy sie różni 2064 od 2066?? głównie chodzi mi o maksymalne skrócenie czasu żniw... mysle ze na 250ha da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

2066 ma 270 koni, a 2064 230. tylko taka roznica. 230 w normalnych warunkach jest moca zupelnie wystarczajaca. 250ha pocisniesz ze spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss89    0

ja mam 2064 ale z silnikiem od 2066 czyli 270 kucy. idzie luksus, mocy wystarczająco. dobra maszyna, ale pod warunkiem że kupisz coś zadbanego i w dobrym stanie, bo trafiają sie takie że lepiej dać sobie spokój. ja swojego przyprowadziłem z czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

to kolego masz 2066 :) bo od 2064 różni się silnikiem,

co do tego na co zwracać uwagę - primo - jak w samochodach - powypadkowość - może to smiesznie brzmi ale krzywy kombajn to masa problemów , przebieg głównie na kuku - strasznie wyciera przenośniki i slimaki - a wymiana rury wysypowej to juz spory koszt - potem wycieki spod variatora - często wyrabia się oś i trzeba ją zmienić - można dorobić bo nowa to koszt kilku tys., oczywiście silnik mimo że wytrzymały to nie lubi złego paliwa i oleju, sam maiłem przeprawę z jedną znaną marką oleji i już ich nie stosuje (2 razy przez zimę mimo odpalania co miesiąc przyrdzewiały pierścienie i kończyło się wymianą słupka (koszt w sumie niewielki bo z uszczelką pod głowicę ok tys. zł ale 24 godziny wyjęte z życiorysu ) , raz zdarzyło się nam tankowanie na lokalnej stacji i nie dojechał do pola - siadła pompa wtryskowa :) - dalej zwróć uwagę na działanie elektrozaworów. O stanie pasów , klepiska , sit noży na scinaczu i innych części eksploatacyjnych nie ma co mówić - bo to tylko kwestia ceny. Ogólnie to dobry sprzęt, prawie pancerny - ale uważaj bo one robiły na dużych powierzchniach - u mnie obrabia od 13 lat 500 ha i jakoś nie mam ochoty zmieniać na nowszy - były problemy ale wychodzi najczęściej zużycie i wiek ( np dwa wystrzały orginalnych opon w odstępie 3 dni) częsci dostępne praktycznie od ręki (maks 24h) i w ludzkich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj