Zaloguj się, aby obserwować  
mufa

Ile kosztuje New Holland TS 115A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mufa    0

Witam dziś zadzwonił do mnie znajomy niemiec i zaoferował mi NH TSA 115 2006 R 2800MTG ZACZEP PŁYWAJĄCY I PNEUMATYKA BEZ KLIMY STAN BDB w cenie 25000tyś euro netto, Interesuje mnie cena nowgo takiego ciągnika. Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Nowego TSA 115 już nie dostaniesz, ale NH w podobnej mocy produkowany teraz były warty gdzieś +/- 220 tyś netto. Jak dla mnie to cena za niego nie jest jakaś wygórowana. Jeśli jest w naprawdę dobrym stanie to bym się skusił. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

w tym ciągniku bez klimatyzacji udusisz się, czterosłupkowa kabiny i brak klimy to zaduch gorszy jak w izbie wytrzeźwień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

no ja posiadam t6030 od niedawna i musze powiedziec ze bez klimy to by była tragedia

więc lepiej sie nie kuś na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Jeżeli wg was brak klimy jest argumentem kompletnie skreślającym ciągnik to gratuluję ;) Przecież zawsze można dokupić :) Ja w swoim TSie też nie mam klimy i owszem w lato jest tragedia...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
    • Przez Massey8210
      Witam gdzie znajduje się czujnik załączania napędu w new holland Ts115 gdyż nie świeci mi się kontrolka od włączonego napędu a napęd normalnie załącza i rozłącza się??
    • Przez Ursusss
      Nie działa świeca płomieniowa New Holland ta 115. Jak podam napięcie na krótko to działa, on ma tylko tak że stacyjka,przekaźnik i świeca czy jakieś sterowniki jeszcze?? Swego czasu jak działo to brałem stacyjkę raz w lewo na panelu zapalała się kontrolka od świecy i później normalnie na rozruch. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj