Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
massey2620    2

Witam wszystkich,

Jestem szczęśliwym posiadaczem MF 2620 i chcę w najbliższym czasie wymienić olej w skrzyni biegów ( wspólny z hydrauliką ) – zauważyłem że obecny olej który jest się pieni podczas pracy a wiem że tak nie powinno być , jest to spowodowane pewnie przez dolanie oleju hydraulicznego przez mojego tatę, mam do was pytanie, jaki olej polecacie do tego ciągnika???

Myślę nad AGRO STOU tylko nie wiem czy 10W30 czy 10W40????

Lub AGROL UTTO

Który waszym zdaniem jest lepszy do tego Masseya????

a przy okazji zapytam mam u siebie końcówkę WOM na 1000obr (21 frezów) a potrzebuję na 540obr (6 frezów) może ktoś chce się zamienić lub ma taką do sprzedania nie drogo??? :)

MF mam od 3 lat więc jak ktoś ma jakieś pytania to mozna pisać na: skatebmw@op.pl

Ginterpol    17

kup beczke FUSCH AGRIFARM STOU MC PRO. wyjdzie najtaniej i olej ten mozesz lac do silnika, skrzyni i hydrauliki.. jest to zamiennik starego FUSCH HYDRAMOT.

Wiadomość z agroFakt.pl

grodecki    0

Przeważnie w Fergusonach w skrzyniach przek. i chydraulice stosowany jest Agrol U . stosunkowo jest w miarę niedrogi i niezły.Pozdrawiam.

massey2620    2

o tym agrol U są różne opinie, wolałbym się skupić na Agro STOU lub agrol UTTO,

lepiej 10w30 czy 10w40???

hudyka    0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.
    • Przez mirek18
      Witam serdecznie, 
      mam problem z hydrauliką w moim MF-255 działa w nim tylko jedno gniazdo zewnętrzne hydrauliki.  Przewody do rozdzielacza pod siedzeniem są sztywne (rurka). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
    • Przez Kamil9717
      Witam, mam Renault 120.54 i muszę wymienić olej w skrzyni, wie ktoś może jakim olejem zalać? Czy olej John deera hy-gard będzie dobry czy poleca ktoś jakiś inny?
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.