Zaloguj się, aby obserwować  
podcepiomy

Opinie użytkowników Sipma Power Cut i Z-599

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
podcepiomy    35

Interesuje mnie opinia maszyn wyżej wymienionych, proszę o opinię rzeczywistych użytkowników. Prasa będzie eksploatowana 30 ha przy ciągniku Lamborghini R4 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 30 ha bedzie dostateczna. Ja swoją robię rocznie ponad 1000 bel, pracuje z Pronarem 105 KM i ta moc jest wystarczająca. Za te pieniądze to chyba warto(nie mam porównania do innych pras tego typu) Wg mnie największym menkamentem tej maszyny jest system podawania siatki. Jeśli dobrze tego nie wyregulujesz, co nie jest łatwe, to siatka będzie sie nawijać na wszystko oprócz beli. Dwa sezony już użytkuję. Pozdro


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

A jakie jest spalanie ciągnika w tym zestawie z załączonymi wszystkimi przeciw nożami i jak sobie radzi ? Może masz jakiś filmik n You Tube to bym go oglądnoł?

Edytowano przez podcepiomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70 tys. Filmiku nie mam bo nie ma kto nakrecic. Ile pali to nie wiem. Radzi sobie dość dobrze, można powiedzieć że 105 km przy wszystkich nozach i na mokrej łące to optimum. Pojedziesz i słabszym, ale wolniej


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
    • Przez Dawid1100
      Witam ma ktoś może prasę sipme z263?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj