Zaloguj się, aby obserwować  
aro

brak ROUNDUP'u

Polecane posty

aro    1

Mam problem ponieważ w mojej okolicy nigdzie nie ma roundapu do kupna?

Może waszych okolicach jest dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

szukałes w hurtowniach i tego typu skałdach?u mnie jest dostępny bez problemu :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAME100    0

tez jestem z malopolski i tez jest problem.potrzebuje okolo 40 l i znzlazlem chyba w dwuch miejscach ale wszedzie maja w 1 litrowych opakowaniach, to troche drogo wychodzi... zetor moze podpowiesz mi gzie to moge kupic bez problemu w 20l opakowaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

U mnie z randapem nie ma problemów. Ale i tak przeważnie kupujemy Gallup czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja prowadzę Punkt Sprzedaży Pasz oraz Środków Ochrony Roślin i jest to samo: brak Randapu :P

 

Dostawca twierdzi że bedzie najwcześniej po niedzieli :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ludzie co wy tak pryskacie tym randapem??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro    1

w hurtowni powiedzieli mi że może będzie pod koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

bylem w zeszlym tygodniu i bez problemow byl jakis ale nazwy nie pamiętam (substancja czynna jak w roundapie).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Jest wiele zamienników randapu i nie widzę problemu aby sie tak upieać przy tym randapie -wziąć odpowiednik i po sprawie co to randap jakiś cudowny środek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
@Andrzej prsyskamy zawyczaj ściernisko po zbożach bo jest pole zaperzone :D

 

tak to jest jak się używa talerzówki :P co prawda ten rok jest dobry na takie opryski ale żeby cały kraj pryskał?? może do księgi rekordów trzeba to wpisać :P

 

Są środki w których jest ta sama substancja aktywna co w randapie więc nie trzeba się upierać przy tej nazwie środka. Niektóre są tańsze od randapu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

u mnie nie ma.... bylem w szopie tydzien temu i pan powiedzial, ze jest brak w calym kraju. puste hurtownie, sklady itd. i ze dopiero niedlugo (a moze juz) ma ruszyc nowa produkcja.

 

randapu nie ma, a tu ogrodek trzeba opryskac... no i pole tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

wygląda na to że cała Polska pryska przeciw perzowi :P

 

czy to z powodu tej dziwnej wiosny ? jeżeli wzrosło zapotrzebowanie to rzecz jasna musiało braknąć tego oprysku, i dlatego jest tak chol*** drogi :angry:

 

u nas w sklepach jest :P


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Właśnie. Ile u wasz kosztują te środki? Ja za zamiennik randapu na 5ha dawałem 300zł. A rok temu niecałe 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7
tak to jest jak się uzywa talerzówki :P

nie od tego że się używa talerzówki. Ja jej mało stosuje do podorywek. ale są pole gdzie perz lubi rosnąć po prostu a wystarczy że przez jeden rok będzie słabe zboże i pole tak się zaperzy że głowa mała.... od talerzówki też się zaperza to na pewno ale nie tylko te czynniki na to wpływają....

 

Pozdrawiam


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Ja słyszałem że raundap na wschód sprzedali w bańkach 200l i 20l temu ciężko dostać. Na palenie rzepaku itp. ale Gallup 360sl najlepszy zamiennik raudapu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

no dobra - idzie zapewne o ten specyfik

http://www.monsanto.pl/download/Z2Z4L21vbn..._sletykieta.pdf

lub jego pochodne.

ile osób zle napisało jego nazwę??


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjKrak    0

Ważne żeby w środku był zawarty glifosat w proporcji 360 g/l i środek działa jak roundup, a może wyjść o wiele taniej.

Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały    0

Problem jest z dostaniem "roundupu" i nie chodzi tu o ten oryginalny ale i jego zamieniki np.radofost czy glifosyt. Potrzebuje bo mi trochę w sadzie do popryskania zostało i nie ma. Podobno nawet w hurtowniach nie ma. Ma się coś zmienić w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAME100    0

no mi sie dzis udalo kupilem 2szt po 20l doslownie ostatnie ,gosc jeszcze mowil ze ma ROUNDUP ENERGY ale w 5l opakowaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Podobno w okolicach Góry też brak glifosatu, wiem to od rolnika który brał u mnie owies.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , mam problem z chwastami w życie ozimym . Wydaje mi się , że to tomka oścista lub wiechlina roczna a znowu sporo osób twierdzi , że to moze być miotła . Miałem chęć prysnąć to Axial Komplett Pak , nawet doradcy mi to doradzali a z tego co tak czytam to samym Axialem żyto można ale już z tym dodatkiem Winnetou (Axial Komplett Pak ) to można pszenice ozimą i pszenżyto a o życie czy można nic nie pisze  Czy  może ktoś stosował Axial Komplett Pak w życie ozimym na wiosnę ? Bo no samym Axialem mi się trochę nie uśmiecha bo są i niestety inne chwasty .....  Może polecicie coś innego ?

    • Przez kingway
      Witam , jaki polecicie oprysk na tomkę ościstą w oziminach na wiosnę ??? Od czego to zależy , że ona znajduje się polu ? Zmianowanie książkowe a ona nadal jest  
    • Przez kingway
      Witam , jaki oprysk wybrać na oziminy na wiosnę ? Mam na myśli Rexade , Axial ? Oprócz tego mam do pryskania jare i teraz tak się zastanawiam czy nie  opryskać ich nowym chwastoxem trio zamiast jak dotychczas turbo ? Trio wychodzi chyba ciut drożej , ale nie dużo , ale może skuteczniejszy ?? Podzielcie się czym pryskacie  swoje  uprawy i jakie opryski możecie polecić ?  
    • Przez endrju00711
      Koledzy , mam do was wielką proźbe , poniewarz , dziś zadzwonili z agencji , że jutro przyjadą nas kontrolować , a nie znam osoby w powiecie , która prowadzi taki rejestr oprysków ,pomużcie , jak takie coś zrobić ?? Prosze o skan , lub fotke stronek z takiego rejestru . I mam takie jedno pytanie , jak u was patrzeli na to jak by ktoś tego nie miał , bo niby mogą cofnąć dopłaty . Prosze was bardzo o pomoc , zamieszcze poniżej adres email : endrju00711@wp.pl . A mam jeszcze jedną wontpliwość , poniewarz niedaleko domu mam ułożone bele , tak , że zajmują one pół pola , bo z 40 arów zrobiło się około 25 arów , a te pole jest koło mojego sadu , w którym jak układaliśmy , je w żniwa również nie było się jak obrucić ciągnikie , czy doczepią się za to , że 40% pola jest nie zasiae poplonem . To jest nic , ale jeszcze do tego dochcodzi hektar pola po kuku na ziarno , i nie zdążyliśmy tam jeszcze zasiać poplonu , bo jak nie deszcz , to czasu nie ma . I czy za takie przewinienia mogą cofnąć dopłate , bo nie dość , że biore standardowe , i takie tam dodatki do krów itp. , to jeszcze mam troche kasy za poplony . Ale najwarzniejsze jest to , że nie posiadam tej książki do oprysków , i na tym prosze się skupić , bo mam czas do wieczora , bo potem , to już rano inspekcja do domu za puka
    • Przez semenenek
      Witam mam pytanie odnośnie środka ochrony roślin który zwalczyłby w owsie wyczyńca polnego? W tamtym roku miałem z nim duży problem i w tym roku chciałem się zabezpieczyć w razie jego wystąpienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj