Zaloguj się, aby obserwować  
aro

brak ROUNDUP'u

Polecane posty

lukasx21    165

U mnie (centralna polska) nie można dostać też reglone gość w hurtowni powiedział mi że w tym roku już nie sprowadzą

bo jak teraz zamówią teraz to im przyślą dopiero w listopadzie.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

O kurcze widze ze zrobil sie bum na Rundap, zreszta ja wykupilem ostatnie 2 kartony w pojemnikach 1l innych juz nie mieli :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzimy punkt sprzedaży środkow ochrony roślin i nie ma Roundapu w żadnej hurtowni. Mało tego z zamiennikami np.Rofosatem też jest problem.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor4320    0

U mnie w okolicy też nigdzie nie można kupić problem jest również z zamiennikami :P . W sklepie był dostępny jakiś Avans ale nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja jak ostatnio byłem w punkcie to w magazynie mieli tego od naje....... A tak jak sie paczy to u nas na razie nie ma z tym problemu ale chyba jutro po jadę kupić jeszcze z 50L jak mówicie ze będzie z tym taki problem :P


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

u mnie w okolicy też jest z tym problem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

czasami pomagam :P w centrum ogrodniczym i podobno w hurtowni powiedzieli ze producentowi skończył sie podstawowy składnik ROUNDUPU i wznowią produkcje jak go dostana, w hurtowniach ma sie pojawić we wrześniu, tak słyszalem


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze z emi zostalo na skladzie 20 l Roundapu Energy to troche popryskam sobie.Bezposrednio u producenta nie mozna dostac. Znajomy mowil ze szukal w okolicy to kilkadziesiat km dalej do faceta sie dodzwonil ktory mial do sprzedania 20 l za 700 zl.(!!!) I jeszcze facet mowil zeby przyjechal jutro bo musi rozlac !!! Parodia


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
a jeszce lepiej jak się doda siarczanu amonu do Randap 1l-1kg pali wszystko

kupiłem dzis 20 litrów bez problemu za 500zł tego mocniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

paktofonikas - jeszcze Ci dziwne że po tyle jest ? ceny dochodziły do 40 zł/l...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
a jeszce lepiej jak się doda siarczanu amonu do Randap 1l-1kg pali wszystko

 

no nie wiem czy wezmie caly skrzyp polny.

poszlo 3,5 litra roundupu + 5-6 kg siarczanu na 1 ha i nie caly skrzyp wzięło a juz mineło 19 dni (wszystko inne wzięło).

zeby pozbyć się wszystkiego to 5-6litrów + 5-6kg siarczanu.

 

ostatnio rozmawialem z takim jednym co pryskal i mowil ze roundupu poszlo mu 10 litrów w 10 litrach wody na dzialeczkę moze z 10-15 arów.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłem dzis 20 litrów bez problemu za 500zł tego mocniejszego

A skad jestes?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja pryskałem 5ha, ale w sklepie na magazynie mieli jesczze tego bardzo dużo, nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

a ja już od tygodnia czekam podobno dzisiaj o 14 mają przywieźć ale musze jechać po niego 40 km , a jak dzwoniłem to odrazu zapisałem sie na liste bo sprzedawca powiedział że ostatnio mieli 1500 litrów to sprzedali w 3 godziny i dla wielu rolników nie wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a u mnie w sklepie w którym kupuje nawozy do pomidorów jest jakis zamiennik o połowe tanszy i musze powiedziec ze wydaje mi sie ze nawet lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Pronarek - ojciec mówił (ja nie pryskam) że Energy musiałbyć jakiś podrobiony bo na jednym polu było robione też Gallupem 360 i szbciej rozprawił się z chwastami :)

 

więc gdy brakuje to można i oszukać - wszyscy zmierzają do destrukcji rolnictwa :angry: :angry: :angry: mogę zaklnąć ?


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

jak nie było tak go nie ma :angry:

a używa ktoś oprysku o nazwie AVANS?? powiedzieli mi w sklepie że działa tak samo jak roundup więc go kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

ja używałem w zeszłym roku awansu i nie widze różnicy w działaniu a poza tym jest wiele zamienników roundupu np. kosmik,klinik glifos,rofosat,ale ze wszystkimi jest problem ,mnie wczoraj udało się kupić 25 ltr roundupu ale w litrowych opakowaniach <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
kupiłem dzis 20 litrów bez problemu za 500zł tego mocniejszego

 

Jak energy za 500zł za 20 to się nie dziwie że jest do kupienia <_< , koleś u którego kupiłem "po godzinach" jak tylko przyjechał z hurtowni z chełma mówił że tira w pół godz rozebrali ;)

A tak to ani roundupa ani lifosadu nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj