Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damiandg    3

U nasz koło mnie nie ma za dużo gospodarki wszyscy robią albo w hutach albo po firmach rolnictwo to hobby. Co do zasiewów to górują zboża. Jak ktoś posieje kuku to dziki z całej okolice się zlatują i nie ma nic.

arch    0

Zależy z której strony Dąbrowy mieszkasz i jakim zestawem transportowym dysponujesz :) Jeśli pojechałbyś pod Pilicę to tam jest skup. Również mógłbyś popytać koło Zawiercia bo tam sieją sporo rzepaku.

koczas    53

Jak możesz zasiać, namłócić i przetrzymać kilka dni to wszystkie ampol-merole, agroloki itp. zabiorą od Ciebie ten rzepak. Czy to w żniwa czy później, ale musisz mieć 24 tony.

Wiadomość z agroFakt.pl

damiandg    3
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, arch napisał:

Zależy z której strony Dąbrowy mieszkasz i jakim zestawem transportowym dysponujesz :) Jeśli pojechałbyś pod Pilicę to tam jest skup. Również mógłbyś popytać koło Zawiercia bo tam sieją sporo rzepaku.

Co do transportu to nie ma żadnego problemu bo mam ciągnik przyczepy samochód ciężarowy a do Pilicy mam 20 km. Tylko czy jak zawiozę to czy mi przyjmą taką małą ilość i żeby się nie okazało że ma za słabe parametry.

Edytowano przez damiandg

Niki20    6

Mój rzepak aktualnie tak wygląda... Jak u Was? 

e1bf797f73ac4d91med.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się