Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez iwan7777
      Sąsiad posiał rzepak jary na poplon czy można go skosić na kiszonkę?
    • Przez NewVario
      Witam ! W tym sezonie po raz pierwszy będę młócił u siebie rzepak, posiadam przystawkę z kosą boczną . Niestety nie wiem jak ustawić kombajn oraz sita pod rzepak ?? Gdzie go uszczelnić ? 
    • Przez Marek_m37
      Witam, czy można stosować oprysk azotanem amonu. Chodzi mi o to czy można rozpuścić w wodzie saletrę i zamiast rozsiewać, zrobić oprysk. Czy taki zabieg nie zaszkodzi dla rzepaku?

Dzieki z góry. Pozdrawiam
    • Przez zabcia4597
      Witam
      Czy ma ktoś informacje na temat rzepaku Galileo firmy Syngenta?
      Interesuje mnie głównie przezimowanie niby w rubryczkach ma wysoką ocenę ale chciał bym się dowiedzieć jak jest w praktyce i jak wytrzymał mrozy w tym roku oraz jak plonował.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.