Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zabcia4597
      Witam
      Czy ma ktoś informacje na temat rzepaku Galileo firmy Syngenta?
      Interesuje mnie głównie przezimowanie niby w rubryczkach ma wysoką ocenę ale chciał bym się dowiedzieć jak jest w praktyce i jak wytrzymał mrozy w tym roku oraz jak plonował.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez BIGAGRO
      Rzepak ozimy Minerva (j.s. na 3 ha)

Cena: 799.00zł z VAT
      Pakiet 5 j.s. cena za j.s. 759 zł (+premia 100 zł do 5 j.s.)
      Pakiet 11 j.s. – cena jednostki 719 zł (+premia 220 zł do 11 j.s.)

Rzepak ozimy Minerva F1 to odmiana mieszańcowa zarejestrowana w 2013r. Dostępna w 2016 w sieci dystrybucyjnej firmy.

Szczegóły dotyczące tej odmiany >>

• Przez Rojek
      Witam,
      Mam dosyć nietypowe pytanie. Słyszałem, że po rzepaku można jeszcze zasiać gorczycę lub bób i zdąży się jeszcze zebrać przed zimą. Nigdy tego nie praktykowałem, co o tym sądzicie? Jest to możliwe?
    • Przez paolek
      Witajcie. Zajmuję się badaniem reklam środków ochrony roślin - takich jakie zapewne stosujecie. Czy moglibyście przyjrzeć się ulotce i podzielić refleksjami?

Jakie wywołuje w Was wrażenia? Czy Wam się podoba, czy nie (dlaczego tak, dlaczego nie - a może w ogóle Was drażni)? Czy jest wiarygodna? Co byście ewentualnie w niej zmienili?

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie opinie. Paweł

• Przez mens
      mam na pole całe zółte pole rzepaku czy on mi wymarzł w tamtym roku miałem ta samą odmiane było -20  bez śniegu i dał radę a w tym roku -15 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.