Skocz do zawartości
damien

MF 3065-Problemy z hydrauliką po rozpołowieniu

Polecane posty

damien    0

witam wszytkich a wiec mam tak problem wymieniałem usczelniacze w siłownikiku od stprzegła a wiec musiałem go rozjechac po zjechaniu sprzego jest cały czas twarde i działa pieknie ale powształ nowy problem a mianowicie kiedy właczam podnosnik go góry pala sie obie kontrolki od podnoszenia lecz swiecą sie leko a podnosnik ledwo idzie w góre nic nie reaguje chociaz mu do dam gazu tak samo jest gdy biore do dołu tez ledwo co opuszcza chociaż zapiołem mu taki ciecki agregat a ponadto podczas podnoszenia włacz sie blokada i nie mozna jej wyłoczy podobie jest z napedem gdy zapale ciagnik to naped jest a gdy go wyłącze to juz go nie moge włączyc z góry dziekuje za pomoc

mariusz(ZDUN)    190

Coś pomieszałeś przy składaniu kolego zaczynaj od nowa 

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek456    18

Sprubuj kolego poruszać pod kabiną po prawej stronie wystaje taki suwak co są biegi koło niegoi on ma byś wyciągnięty .Może to ci pomoże.

mariusz(ZDUN)    190

zaworem AB lepiej niech nie kręci bo mniemam że o niego ci chodzi tam jest z zupełnie vczym innym problem najprawdopodobniej. Miałeś fatalnego mechanika od sześćdziesiatek chyba jak po zrobieniu się takie kwiatki dzieją zadzwoń jutro coś ustalimy trzeba go będzie poprawić

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

mariusz(ZDUN)    190

raczej nie układ sam się powinien odpowietrzyć jedynie sprzęgło odpowietrzasz hamulce i skręt pare razy trzeba wolno od skrajnego do skrajnego i tak ise odpowietrza coś jest źle złorzone

Mechanika Rolnicza.

damien    0

no ale co ma wspólnego szprzegło z elektryką a elektryki nie da sie zle złozyc bo tam jest 4 koski i kazka jest inna a po drugie sprzegło działa dobrze

no ale co ma wspólnego szprzegło z elektryką a elektryki nie da sie zle złozyc bo tam jest 4 koski i kazka jest inna a po drugie sprzegło działa dobrze

mirro    436

Jasne że się da - wystarczy źle podpiąć kable dodatkowego zasilania przy akumulatorze, źle przykręcić styki głównego zasilania przy rozruszniku albo nie podpiąć masy kabiny pod stopniem.

mariusz(ZDUN)    190

dokładnie tak jak napisał kolega wyrzej

Mechanika Rolnicza.

damien    0

juz jest wszystko w pożądku jeden przewód był wyrwany ale był okrecony izolacją i nie było go widac dopiero kiedy wziołem żarówke i zaczołem sprawdzac to wyszło szydłó z worka dzieki za pomoc .temat zamkniety

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna.
    • Przez elux
      Witam
      Czy posiada ktoś opryskiwacz z serii LUX z Unii (Pilmeta)- rocznik 2017- jaki jest problem- belka na full regulacji hydraulicznej rozkłada się i składa zbyt szybko - nie posiadam w ciągniku pompy o zmiennym wydatku, więc zostaje kwestia regulacji na opryskiwaczu- serwisant z fabryki twierdzi że powinny być dławiki na instalacji ale u mnie nic takiego nie występuje- zwrócił natomiast moją uwagę dośc zabudowany rozdzielacz- i teraz pytanie czy jest opcja na nim to uregulować czy też nie??
      Miał ktoś podobny problem? Z góry dzięki za wszelką pomoc w sprawie
    • Przez michal022
      Hej. Zakupiłem ostatnio John deere 6230. Robiłem ostatnio 4 ha agregatem i po pracy okazuje się że nie działaja przyciski boczne podnośnika. Suwakiem da sie podnosić i opuszczać ale boczne przyciski za nic nie chca działać. Proszę o pomoc
    • Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc

20180426_002.m4a

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.