Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
damien    0

witam wszytkich a wiec mam tak problem wymieniałem usczelniacze w siłownikiku od stprzegła a wiec musiałem go rozjechac po zjechaniu sprzego jest cały czas twarde i działa pieknie ale powształ nowy problem a mianowicie kiedy właczam podnosnik go góry pala sie obie kontrolki od podnoszenia lecz swiecą sie leko a podnosnik ledwo idzie w góre nic nie reaguje chociaz mu do dam gazu tak samo jest gdy biore do dołu tez ledwo co opuszcza chociaż zapiołem mu taki ciecki agregat a ponadto podczas podnoszenia włacz sie blokada i nie mozna jej wyłoczy podobie jest z napedem gdy zapale ciagnik to naped jest a gdy go wyłącze to juz go nie moge włączyc z góry dziekuje za pomoc

mariusz(ZDUN)    175

Coś pomieszałeś przy składaniu kolego zacznaj od nowa albo zaufaj mechanikowi 501832246

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek456    18

Sprubuj kolego poruszać pod kabiną po prawej stronie wystaje taki suwak co są biegi koło niegoi on ma byś wyciągnięty .Może to ci pomoże.

mariusz(ZDUN)    175

zaworem AB lepiej niech nie kręci bo mniemam że o niego ci chodzi tam jest z zupełnie vczym innym problem najprawdopodobniej. Miałeś fatalnego mechanika od sześćdziesiatek chyba jak po zrobieniu się takie kwiatki dzieją zadzwoń jutro coś ustalimy trzeba go będzie poprawić

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

mariusz(ZDUN)    175

raczej nie układ sam się powinien odpowietrzyć jedynie sprzęgło odpowietrzasz hamulce i skręt pare razy trzeba wolno od skrajnego do skrajnego i tak ise odpowietrza coś jest źle złorzone

Mechanika Rolnicza.

damien    0

no ale co ma wspólnego szprzegło z elektryką a elektryki nie da sie zle złozyc bo tam jest 4 koski i kazka jest inna a po drugie sprzegło działa dobrze

no ale co ma wspólnego szprzegło z elektryką a elektryki nie da sie zle złozyc bo tam jest 4 koski i kazka jest inna a po drugie sprzegło działa dobrze

mirro    288

Jasne że się da - wystarczy źle podpiąć kable dodatkowego zasilania przy akumulatorze, źle przykręcić styki głównego zasilania przy rozruszniku albo nie podpiąć masy kabiny pod stopniem.

mariusz(ZDUN)    175

dokładnie tak jak napisał kolega wyrzej

Mechanika Rolnicza.

damien    0

juz jest wszystko w pożądku jeden przewód był wyrwany ale był okrecony izolacją i nie było go widac dopiero kiedy wziołem żarówke i zaczołem sprawdzac to wyszło szydłó z worka dzieki za pomoc .temat zamkniety

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RedPower
      Witam,
      Niedawno zakupiłem ciągnik Massey Ferguson 3065. Niestety posiada w pół działający komputer. Tzn. Komputer się podświetla jednak nic nie wyświetla, nie da się przełączać między funkcjami. (Załączone zdjęcia) "Ruszyłem" kostkami pod deską rozdzielczą jednak nic nie pomogło. Jaka może być przyczyna i jak to naprawić?

Drugim problemem jest obrotomierz. Nabija on mth lecz wskazówka ani drgnie. Dodam że z kostki za obrotomierzem wychodzi kabelek (żółty) z okrągło końcówką. Gdzie miałby on dochodzić?

Załączam również zdjęcia.

Z góry dziękuje za pomoc.

• Przez Patryk212
      Witam,
      Mam taki problem z fergusonem, gdy się rozgrzeje nie działa wspomaganie, hamulce, podnośnik skaczę, włącz i wyłącz się półbieg. Dodam, że pompa została wymieniona, orbitrol, filtr, olej. I nadal nic. Co to może być?
    • Przez HondaMtx
      Witam!

Szukałem i nie znalazłem na forum o klubie właścicieli MF wiec zakładam temat i prosze aby właściciele wpisywali sie ze swoimi Sprzętami

Ja wpisuje sie jako pierwszy ze swoim Ferdkiem 3090

Pozdrawiam i Prosze wpisujcie sie
    • Przez RedPower
      Witam,
      zabrałem się za naprawę skrzyni biegów w mf 3065 ( 32x32) w celu wymiany zużytych synchronizatorów. Rozpołowiłem już traktor i zdjąłem dekiel w komorze w której znajduje się sprzęgło. Co dalej aby dobrać się dalej do skrzyni. Zielony element się cały rusza lecz nie chce wyjść.
      LINK DO RESZTY ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/7c1doGIDZBfkK29Q2

• Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.