Skocz do zawartości
sieka

McCormick MC 120 problem z gazme

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sieka    0

Witam mam problem taki jak w temacie, mienowicie chodzi o to, że podczas pracy ciągnikiem raz na jakis czas sie cos blokuje z gazemi wogole nie reaguje gdy sie go wciska, dopiero gdy sie go zgasi i zapali to dziala znowu normalnie, ktos moze wie o co chodzi?

Ginterpol    17

najprawdopodobnie przerywa kontakt na chwile z potencjometrem od gazu

sieka    0
(edytowany)

posiada ktos instrukcje użytkowania do teog modelu? Bo nawet nie wiem gdzie to moze sie znajdowac zeby sprawdzic czy nie ma jakis wad w polaczeniu.

Edytowano przez sieka

Wiadomość z agroFakt.pl

kony111    2

skontaktuj się z najbliższym dealerem McC, on napewno będzie wiedział o co chodzi.

pitru    0

Masz jakiś kod błędu na desce? zdejmujesz prawy boczek i potencjometr masz na wierzchu.W zeszłym roku zmieniałem w mc 135, muszę sprawdzić nr kat.i aktualną cenę jeżeli chcesz.

Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

sieka    0

bardzo bym prosil jesli mozesz, bledu zadnego nie ma o to chodzi, tak samo z siebie bez widocznego powodu gaz odmawia posluszenstwa, dopiero po zgaszeniu i zapaleniu znowu dziala

pitru    0

Ok jutro Ci napiszę

Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez McCormickXTX
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Ciągnika MC XTX 185. Problem się zaczął od chwili gdy zaczął świecić błąd  czujnika wysokiego ciśnienia Common rail. Poświeciła jakiś czas i zgasła. Potem wyskoczyły błędy na ehr. Ze jakiś zawór przelewowy padł. Później zauważyłem ze stan oleju w silniku się podniósł oraz w skrzyni biegów.  Co może być tego przyczyną??Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mógłby mi ktos powiedziec jak to jest z silinikami w case mx, mccormick mtx? 
      Głownie chodzi o to w ktorych latach i jakich modelach były monotowane silniki CUMMINS a kiedy IVECO oraz PRKINS ?
      Wiem ze perkins to na pewno w case mx80c mx90c oraz mx100c a takze w mccormick MC. Ale cos slyszałem ze w mtx tez perkinsy byly np chyba mtx 140. Ogolnie troche nie ogasrniam kiedy i gdzie jakie siliniki sa i w których latach wiec jak ktosby mogł pomoc to z gory dziękuje
    • Przez elkar
      Witam wszystkich miłośników McCormick,
      Proszę o pomoc w wykryciu usterki w moim ciągniku : po odpaleniu nie reaguje na jazdę do przodu ani do tyłu 
      Na wyświetlaczu jest błąd   " IC error 102"
      Z góry dziękuję za pomoc !
    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.