News
Zaloguj się, aby obserwować  
maniek0277

RENAULT 9514 Regulacja na eurohakach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek0277    2

Witam! mam pytanie czy jest jakas regulacja połaczenia e-hakow (listw) tu przy moscie,są tam takie jakby korby ale maja czesciowy frez w srodku , byc moze da sie przestawic z całym tym sworzniem ? Te korby u mnie sa do dołu , chce przestawic do przodu zeby skrucic odległosc miedzy ciagnikiem a agregatem. Wie ktos czy jest taka mozliwosc,a jeszcze do czego słuzy linka z prawej strony siedzenia prawie przy podłodze , u mnie jest zerwana.Z gory dzieki za pomoc!

bunio1997    1

Te "jak by korby" przestawiając sie podczas większego obciążenia np. przy ciągnięciu pługa uruchamiają podnoszenie podnośnika. inaczej mówiąc służy to do dociążania ciągnika podczas orki. Tak jest też rozwiązane konstrukcyjnie w Escorcie 450. Nie radze tego zmieniać.

maniek0277    2

post-34194-0-65502400-1301158820_thumb.jpg

[czyli to dziala samoczynnie w czasie pracy podnosnika.A DO czego moze sluzyc ta linka,gdzies czytalem ze do reg. szybkosci podnosnika.( o te korby mi chodzi.)Na temat linki nic nie wiecie?{ta obok siedzioska prawa astrona prawie przy podłodze??

Edytowano przez maniek0277

Wiadomość z agroFakt.pl

nie przestawisz tych mocowań ( chyba że wytniesz szlifierka pare nowych frezów ;) ) wczoraj rozbierałem to i wymieniałem uszczelniacz,

Edytowano przez Misiek100245

pablo121    0

Witam

ma renówke 95-14 i nie wyłancza mi się wałek jak chce na przykład podpiąć jakąś maszyne czy wiecie może w czym jest problem.

Z góry dzięki za odpowiedź :D

misiek38    1
Napisano (edytowany)

Witam! mam pytanie czy jest jakas regulacja połaczenia e-hakow (listw) tu przy moscie,są tam takie jakby korby ale maja czesciowy frez w srodku , byc moze da sie przestawic z całym tym sworzniem ? Te korby u mnie sa do dołu , chce przestawic do przodu zeby skrucic odległosc miedzy ciagnikiem a agregatem. Wie ktos czy jest taka mozliwosc,a jeszcze do czego słuzy linka z prawej strony siedzenia prawie przy podłodze , u mnie jest zerwana.Z gory dzieki za pomoc!

ja u siebie skróciłem ramiona przy 360 mogę założyc większy opryskiwacz tylko jak chcesz skracać zrób probę na jednym np. o 2-3cm szczep i zobacz jak wyjdzie żebyś nie przedobrzył poza tym do spawania ramię przygotowane na spoine na X i elektrody najlepiej zasadowe lub

poszukaj na allegro ok.53.16

można spawać transformatorem a wytrzymałość zasadówek b dobre sam mam takie można spawać w każdej pozycji

Edytowano przez misiek38

izydor6280    652

@pablo121 masz na pozycji N i sie kreci ?

a na zaciagnietym sprzegle ?

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bobas233
      Witam . Przynierzam sie do tego modelu renault . Prosze o plusy i minusy i ewentualne awarie w tym modelu ciągnika. Najlepiej posiadacze tego modelu i podobnych. Ciagnik ma rzekomo 8.5tys godzin i w stanie jest dobrym . Czekam na wypowiedzi .
    • Przez MateuszBo
      U mnie wyglada to tak.
      A przyczyna to urwany walek ataku.

• Przez GRWielkopolska
      Witam mam problem z ciągnikiem Renault 133.14 chłodnica jest umyta a ciągnik się grzeję.Proszę o odpowiedź
    • Przez andrejus
      Podobno hamulce mokre. Jak działają? Naciskając pedał hamulca uruchamiam pompkę hydrauliczną?

Pytam ponieważ po tych mrozach znikły hamulce, jest tylko ręczny.
      Pedał wpada bez oporu.
      Czy elektryka ma jakiś wpływ na hamulce? - Przypadkiem podłączając akumulator zrobiłem zwarcie.
    • Przez The_Jarwis
      Witam.
      Problem przedstawia się następująco. Półbiegi przez dłuższy czas działały bez problemu. Jakiś miesiąc temu przepalił się bezpiecznik odpowiedzialny za jazdę(nie działał rewers, brak ciśnienia na sprzęgłach). Nie miałem w traktorze bezpieczników, więc zastąpiłem go bezpiecznikiem od półbiegów(oba 10A). Po wymianie wszystko było ok, ciągnik ruszył i dało się jechać, bez półbiegu oczywiście z braku bezpiecznika. W domu wstawiłem brakujący bezpiecznik, no i zaczęło działać, ale przycisk "+" na dźwigni zmiany biegów przestał działać(na dźwigni zakresów można było zmieniać zarówno "+" i "-", działy bez problemu). Później przez jakiś czas tak to działało, aż do przedwczoraj. Brak możliwości zmiany półbiegu, okazało się że to wina bezpiecznika. Po wymianie bezpiecznika przerzucił półbiegi góra dół parę razy i znów problem - nie działają. Bezpiecznik tym razem cały.  Sprawdzałem czy dochodzi napięcie na przełączniki w dźwigniach od biegów i zakresów. W obu przypadkach do dźwigni przychodzą 3 przewody. Na środkowym jest +, a na skrajnych są - . Napięcie wynosi 12,5V . 
      W którym miejscu jest w tym ciągniku sterownik odpowiedzialny za półbieg. Nad pedałem gazu, pod plastikami są dwa urządzenia/sterowniki(jeden większy biały, drugi znacznie mniejszy niebieski). Ktoś przerabiał podobny problem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.