Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Czy widzieliscie takie coś albo nawet macie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinPykuS    68

Sądzę że to jest taki kombajn ( a wygląda to tak ja by ciągnik był na kombajnie ) - lecz mogę się mylić ale szczerze powiedziawszy komu by się chciało " przekręcać traktor i montować go na kombajnie "...... :P :P

 

Gdyby to było coś takiego jak te pierwsze bizony nie znam modelu ale chyba ZO-20 które się zaczepiało do ciągnika to owszem a tutaj trzeba by było złożyć " trakto - kombajn "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to jest przeróbka ciągika na kombajn.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest przeróbka ciągika na kombajn.

 

też mi się tak wydaje! kiedyś, jak miałem kilka lat to pamiętam, jak sąsiad uprawiał te porzeczki i miał taki wynalazek! o ile mnie pamięć nie myli to jest taki alo-ursus gruntownie przerobiony na taki właśnie kombajn do porzeczek! tylko z wierzchu przypomina ciągnik (maska, siedzenie kierowcy ) reszta to już coś zupełnie innego! Niestety konkretów nie mogę podać, bo to było dawno temu i nie pamiętam, a sąsiada już nie ma! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

To była propaganda komunistyczna. Wszystko pokazywano, ale nic nie można było kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Też kiedyś (i to b. dawno temu) widziałem coś takiego- jak mi ojciec mówił, był to kombajn do porzeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Wiem, ze są firmy, które pezrabiają C-360 na takie kombajny porzeczkowe.

Byc może i propaganda, ale trochę z tamtych czasłów, można jeszcze spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Niedaleko mnie jeszcze dwa takie Łosie, trochę zmodernizowane zrywają porzeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

u mnie też jeden jest już od dawna jak byłem mały to isę go bałem ale tżeba powiedzieć że to fajnie wyglśda hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

kiedys wlasnie tak wygladaly kombajny samobierzne do czarnej porzeczki a teraz sa one bardziej podobne do kombajnow zbożowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistqo    0

co to k...a pojazd opancerzony?? Jak to pierwszy raz zobaczyłem nie wiedziałem co to jest ale ot jest kombajn do zbierania porzeczek chyba ktoś se go zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to był komunistyczny wynalazek :) i to nikt sobie w garażu nie zrobił


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

bo do garażu się nie zmieśći :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
bo do garażu się nie zmieśći :)

 

jak sie nie zmiesci do garazu to trzeba mu wite postawic taka duza :) a tak do tematu to bardzo dziwny pojazd :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to jest dobry przykład że polak potrafi :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

to fakt, a pewnie nie bylo by to takie drogie jak taki sam wynalazek tyle za zachodni :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
to jest dobry przykład że polak potrafi :)

potrafi tyle że co dobre to wyprodukowali kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

bo jak by to weszło do produkcji seryjnej to by w Polsce było bezrobocie :) a tak to ludzie mieli zajęcie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
potrafi tyle że co dobre to wyprodukowali kilka sztuk.

Chyba kilkaset... Trochę tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ciekawe rozwiązanie-ale takie plantacje już dawno upadły....

 

ps

miałem podobny sprzęt w swoim polu -połaczenie kombajnu oraz prasy-- szerokość cięcia HEDER jesli dobrze pamiętam ok 1,2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

takie kombajny czasem można spotkać na allegro.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
http://pl.youtube.com/watch?v=7hSd5jhYrYk Czy wiecie jak to działa? Bo strasznie sie zdziwiłem jak zobaczyłem ciągnik na kombajnie ;) i jak go tam sie wsadza?

 

Ciekawa maszyna. Podoba mi sie :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
ciekawe rozwiązanie-ale takie plantacje już dawno upadły....

 

ps

miałem podobny sprzęt w swoim polu -połaczenie kombajnu oraz prasy-- szerokość cięcia HEDER jesli dobrze pamiętam ok 1,2m

Są plantacje po kilkaset ha ale ostatnio trudne czasy przeżywają, znam taką która ma oprócz tego chłodnię i jest bezpośrednim dostawcą na rynki zachodnie. Taki kombajn nie jest jakimś cudem, a produkowano jeszcze połówkowy(zbierał z połowy rzędu) i był zaczepiany do ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj