pawlus224

Pomoc w zakupie C-360 i pochodnych

Polecane posty

HondaMtx    121

a tak zapytam z cuekawosci to dlaczego kosicie łąke orkanem a nie rotacyjna??


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie posiadamy zwierząt tylko kury:) A koszenie leci w dopłaty ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

a będzie ci się opłacać??? jak tak, i jest ci ona potrzebna to kupuj i remontuj

policz sobie koszta, na początku te które widać że wynikną ze zdjęć, potem dodaj drugie tyle na to czego na zdjęciach nie widać a na pewno pojawi się podczas remontu, policz ile ci to zajmie czasu, i jak poczujesz w tym biznes to wykładaj kasę i kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

dziś na rynku ursusa c-360 kupisz bez problemu w dobrym stanie tyle że nie za tą cenę , ale jak juz doliczysz remont to wyjdzie cię tyle samo co byś kupił gotowa do pracy , ja jak kupiłem c-360 z 5/6 lat temu to po paru latach robiłem jej tylko kapitalny remat silnika ale była na chodzi i dalej by chodziła bez remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasinator666    108

Zadzwoń i spytaj co jest w nim do zrobienia. Na zdjęciach widać że przecieków to trochę ma, elektryka i blacharka tez do zrobienia/ poprawienia. Kilka części zdemontowanych i też trzeba to policzyć. Ciekawe co ze skrzynią i silnikiem. Ludzie potrafia zrobić cudo z takiej maszyny, ale jak wyjdzie w tym przypadku z opłacalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

czasami poczekasz i może Ci się trafić jakaś dobra, która jeszcze po pracuje i za niższą cenę np. szkoły rolniczej, lub gdzie nie pracowała ciężko Ja miałem c-360 do remontu zdobyłem c- 360 ze szkoły rolniczej, stan bardzo dobry silnik ma bardzo dobry skrzynia i most nie wyje z kabina tylko że jest z lat 70 ale to chyba nie ma znaczenia jeżeli ciągnik nie zuzyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

a ile może kosztować remont silnika

 

5500zł - ja tyle zapłaciłem. 90% części nowych tzn. wał Ostróda, panewki, zestawy naprawcze, pompa wtryskowa do regeneracji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

kolego poczekaj i poczytaj w ogłoszeniach a na bank znajdziesz kompletną c-360 do 7tys ;) gotową do pracy a nie tak jak ta. Nie pakuj się w taki szajs ;) Takie moje zdanie.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu36012    22

No ja bym tego nie wziął bo ani ramion nie ma pompa pewnie popsuta ulana czyli dużo roboty i to sie wiąże z kosztami silnik mamy juz z jakies 5tys ciekawo jak skrzynia ale jak na moje oko to do remontu bo po wyglądzie wszystko widać a po za tym jestem mechanikiem to wiem że bym tego na 100pro nie kupił i tobie też nie radze bo os też do remontu i w dodatku opony łyse jak kolano a jeden lać z koło 1000zł czyli 7tys sam silnik i opony a gdzie reszta? to już masz ponad 10tys a za 15tys to kupisz c-3603p albo c-360 za 13to już taką kupisz że mucha nie siada a jak siądzie no to zdechnie

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po prostu nie widzę tam nic co jest warte jakiegokolwiek zainteresowania a juz na pewno inwestycji, masz może inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Remontowałem podobną c360 niekompetną,stała na felgach,brak kabiny,wysadzony silnik,most i skrzynia w bardzo dobrym stanie,cena 4 tyś,5,5tyś to koszta doprowadzające ją do stanu fabrycznego,na Twoim miejscu nie brał bym jej,dodając do tej ceny wydatki wyjdzie 12-13 tyś,w tej cenie można kupić już coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

Ja bym jej nie brał dlatego że tu jest za duży koszt żeby w nią włożyć :) Widać że przecieków jest sporo elektryka do zrobienia silnik do remontu i to cię sporo wyniesie już lepiej kupić za te 13-15 tyś w dobrym stanie niż wkładać w tą popsutą 60'tkę jakiekolwiek pieniądze


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Witajcie ... ;)

 

Mam sprawę, otóż ostatnio natrafiłem na yt na bardzo ciekawy ciągniczek

, i pomyślałem sobie czy nie kupić taki, a sprzedać swoją c-360 ? Tylko jedno mnie ciekawi, czy z takim ciągniczkiem nie miałbym problemów, czy części są dostępne, noi jakby sobie radził w polu/ lesie ?? Cena za niego 12 tyś, czyli cena przeciętnej c360 ^^ Co o tym sądzicie ??

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

hahahh daj spokój.....


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

a np, gdybym dał swoje cześci silnik i itp to zaaoszczędziłbym ponad połowe ;p więc czy warto takie cacko robić ?


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nie. ladnie zrobione ale nia ma nawet połowy tego uciągu co 60-ka, uniwersalnosci jeśli chodzi no zapięcie maszyn rolniczych, większej przyczepy, kombinacja z częściami zamiennymi też nie będzie bezproblemowa, poruszanie się po drogach publicznych itd. Kiepski pomysł.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj