pawlus224

Pomoc w zakupie C-360 i pochodnych

Polecane posty

Burn001    16

Co do silnika, może wystarczy zawory dobrze ustawić i będzie git. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ten traktor z obrazków to widać że na sprzedaż szykowany. ale raczej warto 14ty dać


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

opony ładne? To ty chyba ładnych opon nie widziałeś... A co do ciągnika wizualnie niczego sobie chociaż wg mnie był malowany więc nie wiadomo jak wcześniej wyglądał. Co do silnika to nie koniecznie musi być remont całego silnika bo skoro piszesz że kopci i jest słaby to może być pompa wtryskowa do remontu i to wystarczy.

 

Przeeciez tyle opony nie sa zle. wydzialem gorsze. a co doremontu to kolega sie pytal czy warto i ile by taki remont kosztowal to mu powiedzialem.

 

 

Ten traktor z obrazków to widać że na sprzedaż szykowany. ale raczej warto 14ty dać

 

No widać kolego jak byl szykowany na sprzedaz bo nawet dobrze nie wymyty a syf w kabinie ze szkoda gadac :D


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie wiedziałem że szykowanie na sprzedaż polega na bieganiu z odkurzaczem po traktorze. :blink: Ale ok ty wiesz lepiej jak widzę :wacko:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

jeśli był"szykowany" na sprzedaż jak Ty mówisz to chociaż trochę mógłby "ogarnąć" ten syf. A poza tym z wierzchu nawet dobrze nie umyty :huh:


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

@mariuszd93 ja się tam nie znam. No ale pomyśl gdybyś to Ty ciągnik sprzedawał i szykował pod sprzedaż to zostawił byś taki syf w kabinie, jakiś łańcuch(nie wiadomo od czego) z tyłu ukapany od oleju ze szybkozłącza.?

Bo ja bym chociaż trochę wyczyścił.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Przy takim stanie że trochę piachu , coś rzucone nie wiadomo po co sprzedający mówi "PANIE TU NIC NIE ROBIONE JAK Z POLA ZJECHAŁ" a tu widać że niedawno malowane coś było poczyszczone ważne wycieki np zwolnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Według mnie mało związane z tematem. Kolega chce wiedzieć czy warto kupić a nie czy warto posprzatać.

  • Like 1

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2
Napisano (edytowany)

Co do wyczyszczonych zwolnic a konkretnie prawej i tyłu to coś tam robili w tej zwolnicy bo mowił, że się coś tłukło i szukali przy wałku ale okazało się że coś własnie w zwolnicy i temu wymyta. A że troche wyczyszczony to wiadomo ale wam mówie że jakoś specjalnie picowany nie był. Ale widze, że co poniektórzy lepiej więdzą, gratuluje dobrego wzroku ;)

Edytowano przez miki20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin94    0

Moim zdaniem warto kupić ten ciągnik. Ja przez 5 lat takim jeździłem i c-360 3p też mieliśmy wcześniej, tych dwóch ciągników nie ma co porównywać. w c-362 jest o wiele wiekszy komfort( wspomaganie kierownicy, duża kabina z podłogą ) skrzynia chodzi w nim o wiele ciszej, jedynym problemem jaki mieliśmy z nim to paliwo. Bak jest umieszczony pod kabiną i nieraz się zapowietrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

tak patrze na jedno ze zdjec i mi sie rzucilo w oczy ze piasto zwolnicy prawej jest podejrzanie zbyt mocno zardzewiałe. Wygłada jakby bylo po spaleniu (wujkowi sie spalil ciagnik i tak samo wygladal jak to piasto gdy postal dłuzszy czas na polu. Co Wy Panowie o tym myslicie?


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

@Marcin94

A że się tak spytam jak ze spalaniem? duża róznica, bardzo odczuwalna w porównaniu z 3P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Dużej różnicy nie ma.60 masz do cięższej roboty a, 3p do lżejszej


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
Napisano (edytowany)

Wcześniej sprawdź czy to nie jakiś składak bo oś chyba powinna być płaska.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Na remont silnika wyjdzie Ci ze 2100 zł może więcej pare stów.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Za te pieniądze chętnie oddam do remontu mój silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin94    0

Spalanie to gdzieś w granicach 5 litrów, ale uciąg jest o wiele większy niż w 3p bo ma 4 cylindry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Z tym uciągiem to wielkiej różnicy nie ma wcale. Jest raptem chyba 5 km różnicy ale 3p daje radę w tym co 360


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack83    28

jakbyś robił sześćdziesiątką i perkinsem to zobaczyłbyś różnice.!tam gdzie 3p juz gubi obroty 60tka dymi ale idzie dalej.

no i jeszcze ten głos wyjącego mostu w 3p...-BEZCENNY :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Taa... Jazda 60 jest przyjemna,co prawda jest trochę za głośno(sam zmienił bym atak),ale tak jak się rozpędza z czwórki na piątkę i ten zgrzyt zazębiania się trybów.To się czuje że się jedzie!! B)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Zgrzyt jest git :D tylko najgorzej 60-tką pracować z włączonym wałkiem :wacko: osobiście dużo pracuje z glebogryzarka po wieczorach to jak wroce do domu i sie położe w łóżku to sie czuje jakbym z dyskoteki wrócił bo tak w uszach szumi :lol:


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No dokładnie ;) My jedną z 60-tek kosimy łąkę orkanem to jak rano wyjedziesz i wieczorem wrócisz to jesteś tak zmęczony że spać nie można B)

Ale w orkanie to powiem że 60 ładnie idzie,jedynka szosowa 1600 obrotów i trawa leci w niebo :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj