pawlus224

Pomoc w zakupie C-360 i pochodnych

Polecane posty

kosiarka    2

Groch lepszy rydz niz nic wolał bym taka kabine niz zebym mi na głowe kapalo a wygłada jak wyglada wygaldem nie robisz ;/

Edytowano przez kosiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

mam taka sprawe, chodzi o to czy żeby działał podnośnik musi być włączony WOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matelusz    1

ja za swoja c-360 dałem 5tys.,był totalny złom :) w sumie robiłem go jakieś 10 miesięcy ale teraz jak nówka nieśmigana :D

już 3 lata chodzi bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

No ciekawa ta c-360. Ciekawe jak chodzi sinik widać na fotkach że dwie głowice wymienione.

No i opony jeszcze na nich trochę pojeździ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Znalazłem na allegro 3P za 12 tys na chodzie i mam pytanie czy opłaca sie go wziąć.

oto on 3p

Edytowano przez armi95

<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

kiepsko na tym zdjęciu wygląda, jak ma wszystkie papiery, i ważny przegląd i jest poza wyglądem w pełni sprawny to chyba można się zainteresować i zaczynać się targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Słyszałem że kiedyś ktoś u nas miał na sprzedaż 355, za 6-7 tys. Też na chodzie, skrzynia trochę wyła, i oponki też trochę łyse. I miał chyba papiery ale przeglądu nie miał. Jak chcesz to mogę się dowiedzieć czy to jeszcze aktualne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

zależy czy będziesz go brał na chandel czy dla siebie i co by u ciebie robił jeśli ci potrzebny jakiś ciągnik to polecam ltz 55a 4x4 spalanie takie jak 360 komfort da się przeżyć i chodzą po 18 tyś tak z 95-97 rok :)


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

z wyglądu to nie bardzo ale nie wiadomo co ma w srodku, jak my kupiliśmy 3p to nie wygladał wspaniale aż jeden facet cos gadał że złoma kupiliśmy ale silnik miał dobry i reszte też, po odmalowaniu jest najlepszy 3p we wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Przydałby mi się głównie do przewracarki i przyczepy do bel oraz przy opryskiwaczy, siewniku itp. Ciężkich robót by nie robił bo mam od tego 4514 i Zetora 7745. Gdybym go kupił zrobiłbym mu blacharkę i wymienił drobne części czyli końcówki wtryskiwaczy itp. oraz ustawił zawory a na kiedy remont silnika. Co o tym myślicie? A c 355 na razie mnie nie interesuje, ale dzięki za propozycje.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak wszystko działa i jesteś pewien że chcesz 60 to bierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Jeśli miałby robić w opryskiwaczu to polecałbym bardziej jakiegoś starszego Mf, coś z serii 135. Głównie ze względu na mocniejszy podnośnik, trochę szybszy WOM i mniej awaryjną skrzynię biegów, a w silnik masz taki sam jak w 3p. Ja zastanowiłbym się nad takim <link>, chyba, że koniecznie chcesz ursusa to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to w 60 jest awaryjna skrzynia biegów? :blink: pierwsze słyszę w mojej ostatnio była robiona z 10 lat temu bo zaczęła stukać 2 a tak to chodzi jak zegarek :D a czy do takiego MF są w ogóle części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

no u nas w 3p chodzi od nowości nie robiona czyli ponad 9500 mth, a w 355 chodziła przez prawie 40 lat i pewnie ok 20tys mth nie ruszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

średnie ursusy są bardzo wytrzymałe B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Do takiego MF na pewno są części, ponieważ jeśli posiada zwolnice planetarne to podejdą od MF 255, a jeśli nie ma zwolnic to od 235. Moim zdaniem skrzynie w MF są dużo lepsze, mniej się zacinają, chociaż jak sie zatnie to trzeba mieć trochę serca, żeby je odblokować.

 

@masej z którego roku masz tą 60?

Edytowano przez grzegorz508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Grzegorz 508 zastanawiałem sie nad kupnem takiego MF-a ale pomyślałem, że w 3P wiem co gdzie jest, znam jego choroby. Może w najbliższym czasie wybiorę sie z wujkiem obejrzeć ciągnik.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Kolego ale te opony sie do niczego nie nadaja ;/ to dolicz tak minimum 1500 na opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

na chodzie?? hmmm zastanawia mnie to stwierdzenie dowiedz sie cos wiecej na jego temat bo mi to cos sie wydaje ze silnik do remontu pewnie bedzie czyli jakies 4tys dolicz + blacharka no to za jakes 15tys w zwyz kupisz zadbanego z silnikem po remoncie i nie bedziesz musial sie w nic bawic ja chyba bym siew niego nie pchal za 10tys to moze bym sie i zastanowil chyba ze silnik ma dobry to co innego

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Ja wolałbym kupić takiego do remontu i oddać do zaufanego mechanika, dać dobre części, przynajmniej wiadomo byłoby na jakich częściach jest i jak zrobiony, niż kupować niby świeżo po kapitalce.

Edytowano przez grzegorz508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj