pawlus224

Pomoc w zakupie C-360 i pochodnych

Polecane posty

Damian1014    45

Wszystko zależy od tgo jak chodzi silnik czy nie bierze oleju opony tez tylko 60% to nie jest dużo jeżeli by chodziła to nie ma problemu ze silnik jest od 360 a reszta od 355. ja mam przy swojej silnik 360 a reszte 4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ogólnie silnik C-360 i most C-355 to dobre połączenie(brak wycia). Oczywiście jeżeli wszystko jest sprawne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

mam jeszcze jedno pytanie chyba juz ostatnie, czy ważny jest rok 60-dziesiątki, czy czym młodsza tym lepsza? i które roczniki 60-dziesiątek są najlepsze waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Te młodsze 60 się bardziej sypia najlepsze są te z niebieskim blokami i skrzyniami to są końcowe lat 70 i początek 80 no i c 355 jest dobry :)

asharot

Niby czemu ma nie kupować tych ciągników 60 to jakiś cud przecież niczym się nie różnią od siebie ;/ i powiem ze 40 i 55 od 60 były lepiej robione bo nie były masowo klepane i się bardziej przykładali do tego :)

 

Literówki

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

no wiem, no i jeszcze trzeba by bylo trochę kasy włożyć do blacharki i ewentualnie kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

troche za drogo się ceni, nie dałbym tyle za ten ciągnik


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

No też mi się tak wydaje, to jak myślicie za ile by się go opłacało kupić? może coś spuści z ceny

Edytowano przez 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

osobiście dałbym za niego około 8-8.5 tyś, ale nie wydaje mi się ze tyle zejdzie z ceny


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

a to była orginalna 60-dziesiatka?i który to był rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie silnik tylko c-360 ale przecież tył to jedno i to samo tylko silniki się różniły. Silnik skrzynia most idealne tylko przednia oś do robienia była koszt nie duży 650 zł i kompletna przywozisz zrobiona a starą oddajesz


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

Jest taka sprawa że ten ciągnik http://otomoto.pl/ur...czy-A30670.html nie jest jeszcze zarejestrowany od nowości, są od niego wszystkie papiery potrzebne do rejestracji, dzwoniłem do tego kolesia i powiedział mi że wystawi mi jeszcze fakturę, i powiecie mi czy da się w takiej sytuacji zarejestrować ten ciągnik? A i jeszcze jedno jest przy nim pęknięta obudowa podnośnika ale podnośnik podobno dział,co o tym myślicie? A ile przeciętnie palą 60-dziesiatki?

Edytowano przez 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360    0

A jeżeli jest pekinięta obudodwa podnośnika to mogło się coś stać w środku podnośnika? a i chce podkreślić że mimo pękniętej obudowy podnośnik działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian1014    45

No ale wiesz peknieta obudowa to już dodatkowy koszt predzej czy póżniej bedziesz musiał wymienić anie ma wycieków gdzieś przy tej obudowie??

Edytowano przez Damian1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch    0

Działa = podnosi tylko ramiona podnośnika, ale gdyby miał coś ciężkiego podnieść, to na pewno by mu przeszło. :blink: U tego kolegi w galerii zobaczysz standardowe pęknięcie pokrywy podnośnika w 360, przyczyn może być wiele od przeładowania, do niedokręcenia śrub obudowy.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&img=136769&total=12&st=10

Edytowano przez Groch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj