pawlus224

Pomoc w zakupie C-360 i pochodnych

Polecane posty

pawlus224    2624

Mamy z tato okazje kupic orginał c-360 3p z 1987roku z przebiegiem 2,5tys mth w którym silnik jest raczej do remontu bo podobno coś stuka.Ciągnik ten wstępnie kosztuje 10 tys zl,ale stoi kilka lat niejeżdżony a przedtem pracowali na nim różni najemnicy więc dodatkowo jest pogięty , ma orginalne opony . Ogólnie wygląda brzydko , ale poza silnikiem nikt niczego nie rozkręcal. Czy warto kupić ten ciągnik? chodzi mi o to czy sie to opłaci,bo co do mocy itp. to mam juz jednego 3p więc wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Ja myślę że sie opłaca bo 3p w dobrym stanie chodzą ok 20 tyś a remont pewnie nie wyniesie więcej jak 6 tyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opłaca się ale mozna kupić w takiej cenie w dobrem stanie wystarczy popatrzeć na allegro.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Wierz w to co pisza na allegro ;) no moze bys trafił na cos co jako tako chodzi


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Moim zdaniem się opłaca bo wiesz że kupujesz ciągnik do remontu i jak go naprawisz to wiesz że będzie chodził a tak wyłożysz 18 tyś niby za dobry ciągnik a tu się okazuje że on jest do remontu i wtedy co. Opłaca się jak bym miał taką okazję to bym brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Jak chcesz kupić takie coś to kupuj, tylko jak już kupisz to porządny remont jej zrób, bo inaczej to się nią nie nacieszysz... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A ja tam nie jestem zwolennikiem kupowania przez allegro i inne aukcje. No jak już to płatność przy obejrzeniu sprzętu bo wtedy jeszcze mogę się potargować lub zrezygnować.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Oczywiście, że nie kupować w ciemno, broń Boże (szczególnie ciągnika), bo można sobie sajgonu narobić... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odszykować ją i będzie ładnie chodzić, dodatkowo lakier jakiś jej dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dzisiaj byliśmy zapalac ten 3p na zaciąg,nawet nieżle chodzi chociaz silnik jest strasznie zaciekniety smarami , zresztą tyl tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dzisiaj byliśmy zapalac ten 3p na zaciąg,nawet nieżle chodzi,nie leci niebieski dym tylko ma taki basowy bardzo głos i cos stuka w filtrze powietrza. silnik jest strasznie zaciekniety smarami , zresztą tyl tez . Niestety dzisiaj cena wzrosła do 14 tys. i okazało się że ma zgubione dokumenty. Coś mnie ochota na niego odleciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

I tak po kupnie ciągnika używanego trzeba robić remont (ja nie robiłem i wiem- mądry Polak po szkodzie). Według mnie zakup sie opłaca.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Dzisiaj byliśmy zapalac ten 3p na zaciąg,nawet nieżle chodzi,nie leci niebieski dym tylko ma taki basowy bardzo głos i cos stuka w filtrze powietrza. silnik jest strasznie zaciekniety smarami , zresztą tyl tez . Niestety dzisiaj cena wzrosła do 14 tys. i okazało się że ma zgubione dokumenty. Coś mnie ochota na niego odleciała.....

To aż 4 tys. wzrosła i jeszcze bez papierów. Nie chce on spuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

NA zaciag , bo stał z 2 lata, też mi sie wydaje ze drogo tymbardziej ze bez papierów-mi to nie przeszkadza,wiem ze ten ciągnik nie jest kradziony bo to zakup po rodzinie troche i znam ten ciągnik,ale jak ja nie kupie to ciekawe czy ktoś sie odważy zaryzykować ,na dodatek ten ciągnik jak już mówiłem stoi kilka lat nie ruszany i jeszcze bez dokumentów-istny scenariusz kradzieży. Ustaliliśmy z tatą że jak raczej odda za 10tys to bierzemy ,a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja 3p bym niekupił w życiu bo strasznie wyje most a jak bym mial kupywać to tylko ż mostem od c-355 od 3p wole ursusa 3512 albo 255


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

no racja ale do wycia da sie przyzwyczaić, a mf 3512 i 255 to całkiem inna bajka bo to o niebo lepsze ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
no racja ale do wycia da sie przyzwyczaić, a mf 3512 i 255 to całkiem inna bajka bo to o niebo lepsze ciągniki

może ilepszy ale porównaj ceny a 3p to samo zrobi wole 3p


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

po co mi to mówisz, przecież ja to wiem, ty wolisz 3p bo jest tańszy a ja wole mf255 chociaż jest droższy ale za to lepszy, wiem bo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Zależy co kto woli, Ja odwrotnie nigdy bym sobie nie kupił MF255,U-3512 nie lubie ich chociażby za wsiadanie i wysiadanie z nich (strasznie ciasno,trzeba noge nad kierownicą przekładać) Ale jak ktoś lubi sie pogimnastykować...

O stokroć bym wolał ZETORA od MF-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj