pawlus224

Pomoc w zakupie C-360 i pochodnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zaryciak    0

Jeszcze sie konkretnie na nic nie zdecydowałem , na 3P namawiaja mnie sasiad i szwagiwer, kupic coś musze. Tak naprwde co to będzie to jeszcze do końca nie wiem. Wiem że

mam do wydania (do ) 17 tys. i ma to " coś " pracować na 9h , z pługiem 3x30, talerzówka 16 talerzy ,kultywatorem 2,4m -( czy coś kolo tego) i rorzutnik 3,5t jednoosiowy .

Z góry dziekuje za jakieś propozycje i podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    229

Wart tej ceny bo w gorszym stanie wystawiają po 18-19 tyś, jeśli to wszystko prawda co napisane że jest sprawne i jeśli silnik kulturalnie pracuje to bierz go. Nawet gumy ma nie najgorsze ma, umalowany z przeglądem i zarejestrowany hah sam bym ojca namówił gdybym miał ziemi więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Fajne traktory i ładnie się wkrecają na obroty.

Szkoda tylko że nie mają 4 cylindrów , wtedy człowiek byłby w 7 niebie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaryciak    0

Witam ponownie.

Rozwarzam równiez opcje zetora 5011, nie powiem temat mnie troche zaciekawił. Wyboru wielkiego to nie ma, ponadto ceny troche wyższe , mam jeden link poniżej

http://tablica.pl/oferta/5011-zetor-jak-5211-wspomaganie-1983r-ursus-c360-3p-mf-255-CID757-ID4m2hb.html#dd3a911887

Wygląd ok. i j nie bardzo daleko ode mnie

Jak dobrze pójdzie to może w sobote pojade go oglądać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claasaxion    0

tak warto kupić jak masz gospodarstwo małe ok 30 h ja mam 50 i kupiłem i dobrze się sprawuje z ładowaczem

 

ale też mam MF 3060 z ładowaczem fajnie się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Witam,

 

 

w najbliższym czasie planuję dokonać zakupu c-360 i udało mi się znaleźć kilka ogłoszeń, które sprawdzę osobiście w ten weekend, lecz dodatkowo potrzebuję trochę waszego, obiektywnego spojrzenia.

 

Co myślicie o 3 poniższych ogłoszeniach?

Cena trochę podejrzana, jak na tak zachwalany stan.. Obawiam się, że są odpicowane tylko na sprzedaż, przez jakiegoś <Mirka handlarza>%

http://tablica.pl/of...html#6bc4539b70

 

http://tablica.pl/of...html#6bc4539b70

 

http://tablica.pl/of...html#6bc4539b70

 

Czy może skoncentrować się na droższych egzemplarzach, od pierwszego właściciela/lepszym stanie?

http://tablica.pl/of...html#6bc4539b70

http://tablica.pl/of...4caa9b9fdd4caa9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    229

Panowie, czy dobrze widzę czy ten z pierwszego linku z przodu jedno koło ma 16 a drugie 18 cali ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Na moje oko to coś jest nie tak. Maska wygląda jak by była pomalowana lub wypolerowana tylko od zewnątrz a silnik i podwozie hamsko potraktowane myjką.

Najbardziej co cieszy to dobry rocznik. Wtedy robili te ciągniki z porządnego materiału. Tak czy inaczej trzeba by go obejrzeć w realu.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

podobno dostał nowe blachy i srodek od uzytkowania taki brudny. a podwozie nie malowane bo niechcieli zadnych wad ukryc jak spawanie itp.

 

a jesli wszystko bedzie ok to cena nie za bogata ?

Edytowano przez padre1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Ja bym za to nie dal nigdy,ciagnik jak ciagnik

 

Na temat detali sie sugerowac mozna ze to odszykowany rupiec,ale tego nie powiem poniewaz silnika nie slysze i pracy skrzyni.Jesli silnik jest super,tak jak skrzynia i most jest wart 15tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale wygląda jakby dostał strzała w prawe koło i cała oś nie jest prostopadła do reszty ;)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

W sumie wygląda to tak.... silnik to 4011, skrzynia chyba też bo widać chyba choć pewny nie jestem jeszcze stare mocowanie baku paliwa. To by sugerował tez zdecydowanie inny kolor samego baku który trzeba wymienić zmieniając kolumnę kierowniczą. Szybkie zwolnice to też 4011, (choć były i w 355) niebieski kolor części silnika 401. Niekompletna instalacja pneumatyczna, farba z silnika jak wspomniałem jest zdarta chemią i karcherem, odmalowane felgi i obciązniki (tylne najlepsze jakie były choć tylko dwa talerze). Ogólnie za drogi jaki by nie był.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

chyba duza przesada za 4011 z 70r max 7-8tys rozumiem jak by to byla np. c 360 1988 cala w orginale od dziadka co w niedziele po wiosce sie krecil i ma 1000mtg a nie jakis pokrecony na wszystkie strony wynalazek ale o gustach sie nie dyskutuje

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

o ile pamietam c 355 miala baka olejowego a w tym ciagniku sa filtry jak w 4011 to nie jest c 355 to jest skladanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli ma starą skrzynię biegów tylko założony układ kierowniczy z 60-ki a po kolorze baku można wnioskować że był niedawno wymieniony to jest to 4011.

Tym bardziej że 4011 produkowano oficjalnie do 1970 roku ale jeszcze z 1972 spotykało się składaki z magazynowych części. 355 była produkowana dopiero od 1971.

Jeśli mnie pamięć nie myli w ogłoszeniu podano 1970. Czyli to na bank 40-ka.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

c 355 robiono od 70 roku ogladalem ja. dokument zakupu jest na c 355 i wszystkie numery sie zgadzaja i wszystkie czesci jak bak silnik skrzynia most sa tego samego koloru tzn pozostalosci po lakierze sa identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

jezeli cie zafascynowal ten ciagnik nie 4011 lecz jak mowisz 355 roznica ogromna :D to go kup napewno zrobisz interes zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tre_k    0

Mam do kupienia u mnie na wsi ciągnik zarejestrowany kabina starego typu od 40, skrzynia i wszystko inne też od 40, silnik od 60 chociaż filtr oleju jest podwójny, dwie puszki więc nie wiem czy prawdziwa 60, przód ciągnika od 40-stki na 18 kołach, obudowa silnika z napisem C360, ukłąd sterowania na podwójnej końcówce, czy dwóch końcówkach nie znam się, coś jest przerobiony. Co o tym myślicie?

Edytowano przez tre_k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

a potrzebny ci taki??? jeśli tak i cena i stan odpowiada, to bierz

bo kupić tylko dlatego że tanio, i niech stoi w szopie, to po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Podaj cenę to nam to trochę rozjaśni sytuację. :) 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tre_k    0

Nie znam:) maja dopiero wycenić z mechanikiem, dlatego pytam bo nie wiem czy warto to kupić. Chciałem normalną 60, na lepszy mnie nie stać. Powiedzcie mi do jakiej kwoty warto to kupić? chcę tym obrobić ponad 5 hektarów.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj