News
sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

statek    138

statek = statkiewicz od nazwiska

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

lukasx21    139

Łączą cię z nią jakieś szczególne....STOSUNKI??

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Leni933    27

Kurde zapomniałem że tu mam 933, zazwyczaj identyfikuję się 93 od 1993 oczywiście :P

Szymi40    907

A już myślałem że z Ciebie prawdziwy przedwojenny chłop ;)

stokrotka120    323

Potrzebowałam na szybkości konta na af, a że musiałam iść pracować, to poprosiłam kuzynkę o założenie.. Więc tak naprawdę nie wiem :P

lewy8    0

Moje to przezwisko, które pochodzi z kolei od nazwiska... I szczęśliwej liczby :D

Famer21    6

Tak w okolicy mówili kiedyś na gospodarza dziadek, wujek. dużo maszyn=usług, mimo malego areału.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubaguzik
      na mnie mówią "gucio" choc nie chce lub "rutek"
    • Przez MarcinPL
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć kto z kim zawiązał nowe znajomości na af szczególnie w "realu"
      Dla przykładu ja poznałem się z @zetor'em i @auschtagen'em
    • Przez piotr84
      ja mam trzy siostry 28l, 25l, 16l. chyba nie było takiego tematu a jak był to go usuńcie
    • Gość krzychzg
      Przez Gość krzychzg
      Kto z Orawy, Podhala? Meldować się.
      Ciekawi mnie ilu tu rolników z okolicy?
      Może się okaże, że sąsiad spotka sąsiada.
      Ja pierwszy (oby nie jedyny) - Orawa.
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich. Założyłem ten wątek, ponieważ z w jednym z moich wątków (tym o prędkości maksymalnej) zaczął się temat o nauce  .
      Nie chce zaśmiecac tamtego więc wstawiłem ten. Piszcie gdzie się kształcicie. Jeśli jesteście na studiach to dawajcie swoje spostrzeżenia na temat wybranych kierunków (co jest na nich fajne, a z czego nie idzie zdac).

Jeśli chodzi o mnie to studiuje na pierwszym roku rolnictwa na ATR-ze (obecnie Uniwersytet Przyrodniczo Techniczny) w Bydgoszczy. Wszystko jest luzik poza chemią, ten przedmiot mnie dobija, zwłaszcza, że miałem lekką chemie w technikum i nie mam podstaw  :-. Ale co do chemii to lubie zaliczac doświadczenia laboratoryjne, zawsze mam max punktów bo to jest bardzo łatwe. Ale z kolokwiami nie jest już tak fajnie :-. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj