sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

sabek27    1

mój stąd że sabek tak na mnie mówili na basenie a 27 stąd że to mój numer w dzieniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

przez pomylke ciemno bylo zle sie wpisalo ale juz zostalo


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mój nik powstał już jakiś czas temu. Początek to wiadomo imię a 2110 to miałem wtedy 21 lat a 10 to miesiąc urodzenia B) Jak ktoś natrafi gdzieś na taki nik to będe ja bo wszędzie się tak loguje.

 

@ TumoK a jak miało być??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

A to może miało być TłumoK....? B) - żartuję.... :)

 

 

 

No mój się wziął z mojego imienia i pseudonimu.... :) :)

 

 

POZDRAWIAM MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Tumek.. bo tak namnie ktos kiedy mowil


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja po po prostu - pati. Bo tak na mnie wszyscy wołają.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Jest taki temat"jak mówili na was w szkole"to mozna sie domysleć....Po co odrazu zakładac następny temat??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

na mnie w szkole nie mówili andrzej2110 :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złoty- tak na mnie wołali znajomi! wcale nie jestem rudy :P ! a 3514 - jak się pewnie domyślacie! od ursusa! sam mam 3512! ale przodek czasami by się przydał! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Luk od imienia Łukasz a 2782 to moja data urodzin 2 lipca 1982. nie jednemu psu na imie burek wiec trzeba było cos dopisac:)


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniomax    1

mój nick to połączenie danio i max..:P...danio>wiadomo...noi max..>żeby było dłużej a w połączenie>i śmieszno i straszno...<lol> ..a tak naprawde to na imie mam Daniel>więc może potrosze z tąd to "danio"...mam taki sam nick na allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mówi sam za siebie!!! :P


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

na mnie od podstawówki wołają samo a wzieło sie to od tego że mój starszy pracuje w San Marino i od tego powstał skrót. wszędzie gdzie się loguje to piszę samo a jeśli nick jest już zajety to dopisuje 16 a nawet nie wiem z kąd ten nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Muj bo mam nazwisko Brama i koledzy tak na mnie mówio dlatego mam taki login. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfipterus    1

Ja mam z leksykonu fantastyki.....


1)Take it ALL on your stride!!!
2) Liczby są cierpliwe, zawsze jakiś wynik dadzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas1616    3

mój noto imię i numer z dziennika a że wszędzie jest już wojtas16 noto dodałem drugą 16-stkę


Robert jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Mój to : - pierwsza litera imię

- druga litera nazwisko

- a cyferki to rok urodzin , ot i cały nick. :P:P


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj