sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

jankowski17    2

a moj login od jankowski17 od nazwiska a to 17 to od tego jak zakladalem sobie poczte mialem 17 lat i tak juz pozostalo wszedzie gdzie sie logojue jest juz to 17 i tak pozostanie hihi


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

ja wszendzie gdzie sie loguje mam nick sabek27 a teraz powino byś sabek29 bo doszły dwie nowe osoby do klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Moj nick pochodzi od C 360 3P - fakt powinno byc jeszcze to ''3'' ale jakos nie chcialo mi sie go wpisywac i dla wiekszej prostoty zostalo 360P. Po prostu <_< ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1248    1

zawsze miałem ksywe Mały, nawet w wojsku. a 1248 to numer Jednostki Wojskowej Bartoszyce dokładnie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

KAT???

Hmmm....

Kiedyś jak grywało się w Quake III to używałem takiego nicka. Bo tak ogólnie to kiedyś używałem farmer lub farmer12. Ale na af farmer już był. Więc użyłem Kat. I tak już zostało. Teraz na innych forach też loguje się jako kat <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Kamyk-Kamil wszyscy mnie tak nazywają bo kiedyś sąsiadka nie mówiła na mnie Kamil tylko Kamyk

a liczby 514 nie wiadomo skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

biorac pod uwage to ze mam taki traktor i baaardszo mi sie podoba tak zostalo ;p


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

a moj nick wzial sie z tego ze zawsze jak hcialem wywinac jakis numer w szkole i mowilem o tym kumplowi to mowil zamiast Tomek to Timasz ty to masz pomysly swoja droga to nie wiem jakim cudem skonczylem te wszystkie szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ferdek to po części od mf 255, a po części przez kumpla któremu nadałem ksywkę Cycu i bardzo się mu to przyjeło a on mnie za to od Ferdków kiepskich zawsze wymyślał

A 07 bo mam 7 latek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

ja mam taki nick bo takie mam przezwisko. skąd sie wzieło to nie pamiętam bo to w gimnazjum było.ewolucja nazwiska chyba .duuuża ewolucja ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

powinienem używać "lolek" ,ale jest imię plus cyfra z poczty.najbardziej pasowała mi ksywka "młody" ale nie wypada,to już skończyło się 4 lata temu,bo teraz mam dwóch "lolków" jeden 8.X 3latka ,starszy ma 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

a mój to poczatek mojego nazwiska


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golas5720    0

Mój to wymyśliłem na john deere-a. john deere -> jonder -> a pewnego razu wymyśliłem golas

a 5720 bo mam zamiar w przyszłym roku z turem kupić


Oj niekażdy może być dealerem john deere-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paktofonikas bo kiedys na poczcie wp paktofonika juz bylo zajete wiec dodalem literke


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa no racja zapomnialem. Kiedys zalozylem konto paktofonikas i zapomnialem hasla i zalozylem 2;) a tak wogole to rok urodzenia;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hospodar   
Gość hospodar

mój hospodar - od rosyjskiego znaczenia słowa gospodarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj