sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

ReMeK8250    30

Mój nick jest od imienia Remigiusz zadrobniale Remek a 8250 od modelu JCB Fastrac 8250, gdyż jest to moja ulubiona marka ciągników.

Myślałem żeby jakiś inny nick ale kumpel doradził mi że najlepiej imie i symbol od jakiejś maszyny czy coś i tak zorbiłęm jestem zadowolony :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masato    1

Mój nick pochodzi od Masato, obecnego mistrza K1 Max. Ogólnie używam innego, ale raz na jakiś czas trzeba coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka363    1

zebra na mnie w szkole wołali to troszkę to zdrobniłam a 363 to sama nie wiem skąd to wzięłam :huh: ale wszędzie loguję się tak samo więc nie mam problemów z zapamiętaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

U mnie nick wziół się od tatuażu i ksywy od pewnego czasu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Nic nie przychodziło mi do głowy ... i z pilota od telewizora zauważyłem napis Power i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek46ha    1

Kilka lat temu kolega mi powiedział o istnieniu takiego forum rolniczego, zaintersowałem się i zacząłem sporo czytac AF. Po jakimś czasie chciałem coś napisac, szybkie logowanie, zastanawiam sie jaki nick wybrac. Kumpel podpowiada że najlepiej imię i liczbę ha w końcu to forum rolnicze i nic innego nie wypada... Za jakiś czas zacząłem częsciej się udzielac na forum, nicka nie mogę zmienic na coś bardziej taktownego, musi zostac. Zresztą myśle sobie że to nie nasz nick świadczy o nas tylko wartościowe posty na forum.


Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

imię + kom + nr z dziennika z podstawówki i gimnazjum, tylko zamiast jednej 5 dałem sobie ich aż 3 :) kom to dlatego że kiedyś tak dodawaliśmy sobie taką końcówkę a u mnie to zostało jako pseudo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

Mój nick wziął się (jak jeszcze niemieliśmy NH) od nazwy traktorów ursusy i tak zostało..


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

Mój nick wziął się (jak jeszcze niemieliśmy NH) od nazwy traktorów ursusy i tak zostało..


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Tiger3952 bo kiedyś na nk chciałem tiger ale się nie dało i zaproponowali tiger3952 i tak zostało do dziś na kilku forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

skad się wziął ?? hmmm.... sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

mój nick to jeszcze ze szkoły podstawowej ,nie wiem czy u was było takie coś w szkołach jak opieka nad zapomnianymi grobami ,jednego razu przy takim sprzątaniu tak się przyłożyłem do pracy że niechcący wykopałem czaszkę (była bardzo płytko ) i już się od czachy nie uwolniłem do dzisiaj ,a 17 to dzień urodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Mój nik hmmm Andrzej to chyba nie trudno się domyślić dlaczego a 24871 24 po pierwsze to tak, 2 nr w dzieniku mojej pierwszej miłości (gimnazjum) 4 ja miałem a tak po za tym to samom cyfrę 24 zawsze uważałem za wyjątkową 87 mój rocznik produkcji :) 1 sam nie wiem dlaczego tak jakoś ,i powstał Andrzej24871 ( kurde gdzieś z 5 lat byłem w niej zabujany ehh)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jestem z miasta, dużo pomagam na wsi u wujka i sąsiedzi ze wsi powiedzieli mi kiedyś "no to z Ciebie je prawdziwi Farmer yno z miasta" :P a, że miałem wtedy 21 lat to tak zostało :) i tak za szybko dałem ok i nie poprawiło mi błędu, bo zabrakło "r" z czego wyszła famer21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

Ja mam na nazwisko Plewka, ale, ze na mojej wsi jest 21 Plewków to każdemu dawali jakies przezwiko (ksywa). Moje MATUS wzięło sie od tego, ze miałem dziadka o imieniu Mateusz. Dlatego ze każdy mnie zna z ksywki MATUS założylem sobie konto o nazwie MATUS a 2 dla tego ze mialem wczesniej konto onazwie MATUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORAK89    0

Mój login wzioł się z tego że od kuzynki mąż nadał mi przezwisko zetorak bo bardzo lubie marke zetor sam rzecz jasna takiego posiadam :) a 89 z tego że w tym roku się urodziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

kiedyś braciak zalogował mnie tak w grze i mi się przypomniało przy rejestrowaniu ale wszędzie mam lukasz012795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj