andrzej2257

Jakie macie Valtry?

Polecane posty

andrzej2257    142

Witam jest wiele tematów podobnych ale w valtrze nie znalazłem o dziwo :o.

 

A więc chce spytać jakie macie valterki?

 

Ja niestety nie mam :(.

 

dziękuje za wszystkie odpowiedzi :).

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily    4

Valtra 8050 +ładowacz rok 1999 masywny ciagniczek , bardzo duzy uciag duze kola przednie i tylnie .. robi swoje

Edytowano przez Mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej25    0

Ostatnio zakupiłem nową Valtre N111 (126 KM) + ładowacz Quick 55 (2050 kg)

ile za taki zestaw ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foster    2

Cena zależy od kursu euro oraz od wyposażenia ( a jest troche do wyboru ) Cały zestaw to niecałe 300 tys. teraz przy obecnej cenie to już dużo wiecej jak ktoś planuje zakupy

 

 

PS. Do ładowacza wziąłem widły do palet oraz łyżkę szer.2,20m poj. 0,83 m3

Edytowano przez Foster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foster    2

N111 ma podobno 124 KM oraz 126 KM w zalezności od ustawień jazdy ale 2 KM to żadna różnica.

 

Także jestem zadowlony z Tego modelu ( no może po dziurach szybko nie pojedzie się B) )

 

Odziwo miałej juz awarię. Po 60 MTG poszedł jeden wtryskiwacz ( wartość ok 4000 zł ) oczywiscie wymieniony w ramach gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej25    0

N111 ma podobno 124 KM oraz 126 KM w zalezności od ustawień jazdy ale 2 KM to żadna różnica.

 

Także jestem zadowlony z Tego modelu ( no może po dziurach szybko nie pojedzie się B) )

 

Odziwo miałej juz awarię. Po 60 MTG poszedł jeden wtryskiwacz ( wartość ok 4000 zł ) oczywiscie wymieniony w ramach gwarancji.

aha , a pomyśl sobie jak byś musiał zapłacić z własnej kieszeni ale cena tego wtryskiwacza to chyba przesada do mojego Valmeta kosztował 310 a trzeba było wymienić trzy + 1 , bo przy zakładaniu pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N82 uboga, co tu pisać, z radiem, pierwszym przeglądem, kombinezonem ( trzeba odebrać :D) i pełnym zbiornikiem paliwa 207tys brutto. Dziś przysłali z Paczkowa kalendarz i gazetkę.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby 225 litrów. Pod korek było, to pewne, a zalewali jak już na lawecie była. :D Wykonała jakieś 40H i wtedy pojawiła się kontrolka - mało paliwa, a ona się włącza jak jeszcze 50L jest, tak pisze w instrukcji. Wiem, ze wtedy wg wyliczeń wychodziło mi 4,4L/H co dla mnie jest dziwne, osobiście nie wierze w ten wynik, nie umiem tego wyjaśnić, ale tak było. :)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj