Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Brzosek

czy wiecie coś o tej pile ??

Polecane posty

andrzej2257    109

Nigdy nie widziałem takiej marki :unsure:. Napewno stihla albo hsqwarny nie do goni a stihla i hq dogoni makita B).

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest stihl. Produkuje to Agroma Pruszków. Silnik Stihla a obudowa inna.

solek01    32

bardzo przypomina mojego Stihla 025! jak by zmienil kolor to bym powiedzial ze taka sama tylko pol tansza

nigdzie nie widziałem takiej piły ale przyznać trzeba że moc 3km i reszta która jest tam opisana w stosunku do ceny korzystna

Edytowano przez GRZESIEK1684

rafff24    26

chińczyk, rozejrzyj się za zapleczem serwisowym, żeby w razie awarii miał kto i czym to naprawić

pytanie na ile to stihl? czy tylko z wyglądu,

Produkuje to Agroma Pruszków

jesteś pewny że produkuje a nie importuje?

rafff24    26

możliwe, "zamejluj" do nich dowiedz się z jakim serwisem w okolicy mają umowę, później sprawdź w tym serwisie czy napewno, 2 lata gwarancji to już coś, ale bez zaplecza serwisowego.. jak przy robocie coś "siądzie" to będzie problem

tak szczerze, to jak rozważasz coś firmowego w tych pieniądzach ale nowego to ja postawiłbym na coś takiego:

http://allegro.pl/makita-dcs4610-spalinowa-oleje-gratisy-i1527257260.html

jak koniecznie muszą być 3 KM, to z używek szukałbym czegoś takiego:

http://allegro.pl/dolmar-ps-43-polecam-i1503244144.html

http://allegro.pl/pilarka-pila-dolmar-ps-43-i1518908479.html

sam takiej szukałem, ale za 400 nie znalazłem "nie wyjechanej"

ostatecznie kupiłem takie coś: http://allegro.pl/pila-pilarka-spalinowa-makita-2-3km-dcs410-dcs-410-i1481743759.html

tylko pomarańczowego Dolmara i śmiga

no chyba że ta Agroma ma jakiś serwis w Twojej okolicy

Brzosek    10

Mam juz sthila wiec narazie to mi nie przyda chyba, że zacznę zarobkowo ciąc :). Zaciekawiła mnie ta piła ,nigdy wczesniej z nią sie nie spotkałem :)

GABBER85    2

Agroma, podobno polska firma, jak sie rozglądałem za podkaszarką spalinowa to w sklepie mowil ze to polska firma a kilka czesci ze Stihla, jaka jakość nie wiem.

Dolmar to Makita i winnych barwach.

>>>>>> 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Skarpetku89076
      Witam chcę kupić klucze płaskie marki coval mam 2 pytania. Pierwsze pytanie brzmiczy to dobry wybór ? Czy może kupić coś z półki sata honiton ? Drugie pytanie jest następujące jak odróżnić oryginalne klucze covala? 
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez Nikita_Bennet
      Witam

Co sądzicie o zbiorniku/dystrybutorze na olej napędowy. Jest tego trochę na allegro. Chodzi mi o takie zielone a nie stalowe. Widziałem jedno i dwupłaszczowe. Koszt zakupu jednopłaszczowego to ok 5000PLN, a za dwupłaszczowy około 10000PLN.
      Nie obchodzi mnie to że za ich cenę będę miał paliwa na rok albo i dłużej.
      Raczej idzie mi o ich trwałość (na rynku są już kilka jak nie kilkanaście lat).
      Funkcjonalność (czy zalewane do zbiornika paliwo idzie przez licznik? Chodzi mi żeby sprawdzić ile sprzedawca przywiózł)?
      Konserwacja (ostatnio słyszałem że przez dodawanie bioestru na wewnętrznej ścianie zbiornika potrafi wytrącać się coś co później zatyka filtry w ciągniku jak się kilka razy taki zbiornik zaleje).
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez master21
      Witam zamierzam kupić klucz udarowy i może ktoś ma albo miał styczność z kluczami marki BJC czy warto go kupić czy dołożyć i kupić np. YATO