ZUCH1234

Zabrudzone paliwo

Polecane posty

ZUCH1234    93

Witam wszystkich moze ktoś pomorze . Problem jest tego typu ze do beczki z paliwem ok 180 ON ktos dolał oleju przepalonego tylko teraz nie wiem czy to był olej przekładniowy bo wymieniałem w 3512 czy to oleje silnikowe superol . ok 20 litrów jest dolane do tych 180 . Doradzcie czym moze grozic jazda na takiej mieszance czy nie zaszkodzi to pompie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja bym ci nieradził jak puźniej będziesz miał problemy, będziesz się obwiniał że wlałeś to paliwo :(ja tak mówie poczekaj na innych) może powiedzą coś innego ;).

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

niech osiądą spokojnie ciężkie zabrudzenia,i wtedy bez wstrząsania do ciągnika,olej nawet spalony nie powinien zaszkodzić(wychodzi na to że góra 15% domieszane),jedynie filtry odczują.

jeżeli masz jakiś silnik zaawansowany technologicznie,to tam go nie lej,starsza rotacyjna też powinna to bez uszczerbku przełknąć.

15% nie aż tak tragicznie-na stacjach niektórych spotkać można ciekawsze mieszanki ;[

na przyszłość beczki opisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

c360 nie zaszkodzi i jakiejś starej osiemdziesiątce ale do mf 255nie ma mowy bo pompa wirnikowa i do nowszych silników też nie radze

Edytowano przez jozin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

paliwko jest gites bo co jakis czas mam po 20 litrow lewego paliowka ale z wiadomego zrudła tylko ktos przez pomyłke wlał tam olej . mysle ze MTZ to przetrawi i nic mu nie bedzie ewentualnie napisze po tych 200 litrach co sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj