Miczu

Odlewnie obciążników

Polecane posty

romek6340    221

Witam. Czy ma ktoś namiary na jakąś firmę robiącą obciążniki z Lubelskiego lub okolic? Z tego co poszukuje to znalazłem:

http://www.obciazniki24.pl/index.php?p=ofirmie

http://www.skrzypczak.rolnicze24.pl/

i jeszcze jeszcze firmę z Lipowca (ale tam jakiś trojan się pojawił więc wole strony nie wczytywać).

Po za tym nic konkretnego, a te są daleko. Oczywiście w ostateczności pozostaję dostawa kurierem ale zawsze ładne parę złotych mogło by zastać przy odbiorze osobistym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Czy ma ktoś namiary na jakąś firmę robiącą obciążniki z Lubelskiego lub okolic? Z tego co poszukuje to znalazłem:

http://www.obciaznik...x.php?p=ofirmie

http://www.skrzypczak.rolnicze24.pl/

i jeszcze jeszcze firmę z Lipowca (ale tam jakiś trojan się pojawił więc wole strony nie wczytywać).

Po za tym nic konkretnego, a te są daleko. Oczywiście w ostateczności pozostaję dostawa kurierem ale zawsze ładne parę złotych mogło by zastać przy odbiorze osobistym :)

 

Co prawda nie jest to firma z lubelskiego, ale sądząc po Twoim opisie będziesz miał niedaleko (około 35km). Wiesz gdzie są Lipówki na trasie Garwolin - W-wa? Są tam 2 CPNy. Jeden BP a drugi prywatny. To właśnie za tym CPNem prywatnym (czerwonym) jest ta huta. Dorabiałem tam obciążniki do swojego, wszystko jak najbardziej ok. A było to już dość dawno i nie pamiętam ceny ale była przystępna. Musiałem zawieźć oryginał na wzór i dorobili mi 6 sztuk po 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No to właśnie jeszcze lepiej by pasowało. Już namiary na nich znalazłem. No i w sumie to będą te "okolice" Jak to ująłem w pytaniu.

 

Właściwie trochę tą trasą zdarzało się jeździć ale jakoś nie zwróciłem uwagi.

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugu1990    0

No to właśnie jeszcze lepiej by pasowało. Już namiary na nich znalazłem. No i w sumie to będą te "okolice" Jak to ująłem w pytaniu.

 

Właściwie trochę tą trasą zdarzało się jeździć ale jakoś nie zwróciłem uwagi.

 

 

Witaj

Dorobiles sobie obciazniki w odlewni Lipówki? Chcialbym dorobic do swojego ciagnika obciazniki i jestem ciekaw ile kosztuje taki odlew i jak to jest liczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Tak, kupiłem z Lipowca. Zorientowałem się co i jak i zamówiłem. Kontakt bez problemu telefon/mail jak i zamówienie. Dostawa kurierem. Wzór obciążników mają więc nie ma problemu. Jak akurat mają zrobione to co cię interesuje to za tydzień masz je na podwórku. Z używek jak szukałem to coś taniej też nie idzie znaleźć. Szczegóły mas na PW.

 

Edit:

Sorry, nie doczytałem. Jednak z Lipówki ich nie kpiłem. Wybór padł na Odlewnie Lima e Lipowcu Kościelnym. Reszta co pisałem się zgadza.

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Ja wykonałem sam obciążnk z betonu 200x50x60cm wysokości. Z tyłu mam zaczep na bolec czasem się przydaje. Uchwyty to po dwie równoległe sztaby z otworami na bolec tak by można było zastosować kule CBM kat 2 oraz 3.


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seal    0

Ja wykonałem sam obciążnk z betonu 200x50x60cm wysokości. Z tyłu mam zaczep na bolec czasem się przydaje. Uchwyty to po dwie równoległe sztaby z otworami na bolec tak by można było zastosować kule CBM kat 2 oraz 3.

 

Cześć

sprawdźcie sobie odlewnie żeliwa "Śrem" - robią różne obciązniki do JD i innych. Także na Tuz-.

Wagę można regulować w zakresie 850 -1200 kg.

Poniżej link do aukcji -

 

http://allegro.pl/un...3150768695.html

Edytowano przez seal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj