Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PIOTREK86

Pług Uni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
PIOTREK86    0

Cześć. Orientuje się może ktoś gdzie można kupić 4 korpus płużny (słupica odkładnia itd.) wraz z ramą do pługa zagonowego Uni grudziądz. TAk żebym do mojej trójki dopiął czwarty korpus. Głównie chodzi mi o ramę bo nie mogę dostać. Najlepiej w woj. kujawsko pomorskim lub ościennych. Z góry dzięki..

coolman111    54

Jaki to jest model? Pewnie stary Orlik? Czy chodzi o jakąś nowszą konstrukcję co ma pojedynczą długą ramę. W Radziejowie kiedyś widziałem takie pojedyńcze korpusy z ramą (dokładnie do w Prodex-ie). Może też w Agromie Sępólno (przedstawiciel w Radziejowie) byś coś załatwił.

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin974    25
Jaki to jest model? Pewnie stary Orlik? Czy chodzi o jakąś nowszą konstrukcję co ma pojedynczą długą ramę. W Radziejowie kiedyś widziałem takie pojedyńcze korpusy z ramą (dokładnie do w Prodex-ie). Może też w Agromie Sępólno (przedstawiciel w Radziejowie) byś coś załatwił.

Moze zobacz czy mają w Agro-Polu w Zakrzewie

B)

PIOTREK86    0

DZięki koledzy!!!

To jest ten stary model pługa Uni sprzed jakis 10- 15 lat.

Do Zakrzewa dzisiaj dzwoniłem i nie było(wszędzie same korpusy mają bez ramy)

coolman111    54

Można wykorzystać do tego celu stary pług. W mojej okolicy ludzie tak wymyślają pługi do podorywki :P. Z trójki robią piątkę. Kupują stare dwójki i tak dospawują, że wychodzi piątka :P.

coolman111    54
zrób fote takiego weynalazku

Muasiałbym iść do jednego kolesia z komórką (bo cyfrówki nie posiadam), jak będe miał czas to zrobie.

Ferdek07    62

Taką fote to i ja bym poprosił, bo mam 3x30 i rozklekotane 2x30 a w przyszłości będe potrzebował duży pług.

Takie przystawki do przekręcenia są na targach po 500 zł, ja dokupił bym tylko kawałek ramy do przykręcenia, bo korpus mam. Jeździ ktoś z Was po części do słomczyna podobno bardzo tanio i wszystko mozna dokupic w tym ramy do pługów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować