Skocz do zawartości
jaro11

lamborghini r4 100 czy lamborghini r6 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lamborghini
podcepiomy    34

Cena za R4 to 209000 brutto a w wersji VRT 233700 brutto ( model 110 ) Co do ceny R6 to nie wiem. Jeśli chodzi o bajery to lepiej będzie wyposarzone R6 w wersji Hi-Profi z tym że nie będzie bezstopniówki w nim. Ale za to jest elektronicznie sterowana pompa hydrauliki. Sama pompa ma chyba większy wydatek l/min, amortyzowana kabina, posiada inteligentny joystic gdzie jest rewers elektrohydrauliczny, sterowanie hydrauliką i podnośnikiem, APS, i takie tam. Ale w standardzie to chyba R4 będzie lepsze. skrzynia 60/60, Siedzenie i podłokietnik z M-ki, joystic do sterowania hydrauliką.

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

Jako główny bym polecił R6 100. Większy i co zarazem wynika bardziej stabilny.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

MDSikor    6

Czyli powinny oba, w spalaniu, być porównywalne. Dodatkowo R6 ma większą kabinę, bynajmniej miałem takie odczucie.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Weź R6 na pewno nie będzie przeszkadzać to że jest większy a ma tą samą moc.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

jaro11    0

Wacham się czy r4 czy r6 waga ta sama nie wiem jak z siło wydaje się mi że r6 jest spabilniejszy ale mniej zwrotny i sładsza widocznośc bo wieksza seria ciągnika większa macha prosze o wypowiedzi tych którzy się orjetują albo urzytkownicy .

MDSikor    6

Musisz pojeździć tymi ciągnikami i wybierz ten, w którym lepiej się "czujesz".

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Casevil
      Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez andrzej80j
      Witam mam problem z półbiegami szarpie ciągnikiem i nieczuc zmiany przełączanie pomiędzy "L" i "M" tylko czasami nieraz chodzi wszystko dodam że na "H" ciągnik jedzie ok nic nie szarpie . Dzięki zgóry za podpowieć

• Przez GracjanDF
      Witam ostatnio wyskoczył mi błąd T86 w Deutz Fahr 430 g i przestała działać czułość rwania tą która się zmienia w gałce od rewersu😉 Jakieś pomysły żeby to usunąć czy coś w tym stylu ? Z góry dzięki za pomoc 
    • Przez zacx18
      Witam  mam problem z rozłączaniem się rewersu elektrohydraulicznego   w ciągniku DF Agroplus 100  (skrzynia bez półbiegów). Rewers rozłącza się gdy obroty silnika spadną poniżej 800 obrotów powyżej 800 działa i nie ma  znaczenia czy olej jest ciepły czy zimny    . Gdy rozłączy  się rewers  wyrzuca błąd   w postaci migającej lampki  (jedno błyśnięcie długie , cztery krótkie )
      Czy może być to wina pompy hydraulicznej ? czy coś innego ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.