Skocz do zawartości
tomaszs88

Poszukuję silosu paszowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomaszs88    3

Wiem że jest od tego giełda ale tam nic takiego nie ma co szukam a w innym temacie pytałem to nikt nie odpowiada...kupię silos paszowy min. 5 ton w dobrym stanie oraz wagę pod mieszalnik...

beret1990    24

co do wagi to kup sobie nową, kosztuje 1800zł brutto a masz pewność że jest dokładna, wagi używane trudno dostać i nie zawsze wiesz co to jest

OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

rex    0

ja mam 5 tonowy, blaszany:) ma on 3 lata i jest w bardzo dobrym stanie, prawie jak nowy. Tylko nie wiem ile za niego cenić... a Ty za ile chcesz kupić?

Wiadomość z agroFakt.pl

Najlepiej będzie tomaszs88 jak go kupisz w cenie która była wyliczona z wagi tego silosu.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

beret1990    24

Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.

beret1990    24

szukajcie a znajdziecie;] ja mam taką samą od 7 lat i bardzo fajnie się spisuje;]

tomaszs88    3

szukajcie a znajdziecie;] ja mam taką samą od 7 lat i bardzo fajnie się spisuje;]

jak mówisz że spisuję Ci się bardzo dobrze to też taką kupię :lol: hehe

a tak poza tym mam na sprzedaż kosz zasypowy 0,5 tony...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kaszmir25
      Pasza sypka zawiesza się w "bucie" silosu, szukam na to jakiegoś patentu więc wszelkie podpowiedzi mile widziane .
    • Przez kot090
      Witam. Jestem na etapie planowania nowej chlewni na 120 loch. Jednym z nurtujących pytań jest sprawa przechowywania gnojowicy.
      Jaki sposób polecacie: budowę oddzielnego zbiornika na gnojowicę czy przechowywanie gnojowicy w głębokich wannach pod chlewnią? Słyszałem o systemie budowy głębokich wanien pod chlewnią, bez mieszadeł, bezpośrednio z których wypompowuje się  gnojowicę szambowozem. 

Jakie są wasze opinie i doświadczenia?
    • Przez Pavel
      Powitać.

Zaczynam zagłebiać się w temat wentylacji wymuszonej w chlewni. Na razie interesują mnie wentylatory i czujniki (głównie na azot, temperatury mniej), bez panelów kontrolnych(o ile to możliwe).

w zwiazku z tym mam szereg pytań:
      -ktoś posiada jakiś system?
      -jakie firmy polecacie(bezawaryjność, a które ze wzledu na cene)?
      -ceny ?
      -doświadczenia? jakies sugestie? rady?

Na tę chwilę to wszystko co mi do głowy przychodzi. Czekam na dyskusje, sugestie i rady.

Pozdrawiam.
      ----------
      sorki, ze tak post pod postem, później scale

kupiłem kilka 3410m3/h 230V 550zł zobaczymy jak zime przetrzyma(wilgoc), potem lato(temp.).
    • Przez abuk14
      Jak myślicie co jest lepsze do chlewni na tuczniki?? Mi się wydaje, że głęboka ściółka byłaby najlepsza w tym wypadku. Sam już nie wiem.
    • Przez tomek
      Witam. Może ktoś z was choduje trzode na rusztach? Chciałbym się dowiedzie ile mogą kosztowac ruszta i jakie są efekty chowu na nich.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.