Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirasek    13
MF 8150 1995r co to takiego ?

Ja wiem, ja wiem! Traktor B)

 

...całkiem duży, na potężnych kapciach, 180KM, turbo intercooler, 7,5t. masy, z kabiną nowego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

czy na AF pojawiają prowokacyjne tematy ? jak można pisać "MF 8150 - co to takiego" ? a właściciel postu to "Traktormaster" ... B) :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

A jak jest ze skrzyniami dynashift w tych dużych mf-ach? Rzeczywiście są takie problematyczne czy to tylko mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Kupiłem wtym roku i jestem bardzo zadowolony.Części drogie jak do reszty zachodnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Witam. mam pytanie do posiadaczy MF 8150 i podobnych, gdy jadę na wolnych obrotach i otworzę tylną szybę to słychać tak jakby tryby luźno chodziły w skrzyni a na wyższych obrotach już nie słychać. Skrzynia ładnie pracuję, tylko ten odgłos, czy to tak jest czy coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ja tak mam kiedy np na 1D albo na wiekszym biegu cofam bez gazu i obroty troche spadna to tak jakby w skrzyni cos werczalo (w obu mf tak mam) ale jak trzyma sie min te 1 tys obr, to nic nie slychac. ktos kiedys gadal ze cisnienie w skrzyni spada

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

dzięki za odpowiedz, to dobrze że tak jest bo wszystko pracuje można powiedzieć idealnie i niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laxonultima    0

Witam podłączam się pod temat. Jestem w trakcię zakupu ciągnika Fergusona 8150 lub 8160. Ostatnio oglądałem Fergusona 8150, po wstępnych oględzinach zaniepokoiło mnie głośne rzegotanie(tłuczenie) się wałka WOM. Czy ktoś wie co może być przyczyną ? Naprawiał już to ktoś z forumowiczów ? I ile mniej więcej może kosztować taka naprawa żeby to ładnie chodziło. Pozdrawiam Serdecznie.


John Deere 6610

 

John Deere 6820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Z tego jak jest u mnie i słyszałem od innych to wałek Wom takie odgłosy wydaje ale tylko na wolnych obrotach, bo już na wyższych powinny te odgłosy ucichnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

a jakie powinny być fabryczne wolne obroty silnika w tych właśnie ciągnikach??

Edytowano przez kamillo96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj