Zaloguj się, aby obserwować  
Gibus

Deutz fahr seria M

Polecane posty

Gibus    1

witam. potrzebuje opinii o ciągnikach M 4**, 4 cylindry ok. 130, 150km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

To jakaś nowa seria tej M-ki Bo ja słyszałem że w tym przedziale ma być w ttv z bezstopniową skrzyniom biegów niby była prezentacja w Paryżu na tej całej SIME 2011 dołączam się do pytania wie ktoś może więcej na ten temat. Pozdrawiam i z góry dziękujie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winson92    0

Powiem tak moj znajomy planowal kupic m620 ale jednak zakupil TTV620 poniewaz przewyzszyla bezstopniowka lepszy moment obroitowy i jest mocniejszy. mialem z nim okazje siac jęczmień tarktorek chodzi pieknie ma przekulane 221h w niecale pol roku bezstopniwka chodzi elegancko moze zaprogramoac rewers w joy'u. ma go w full opcji: pneumatyczna oś kabina przedzni tuz, opony najszersze komputer pokladowy, kamera do tylu z widokiem . dal za niego 350tysi ale nie wiem czu to netto czy brutto.

 

gdy ja jezdzilem z nim to wspolpracowac z agregatem talerzowym + siewnik byl bodajze uni chyba polonez ale nie zapamietalem dokladnie.

spalanie krecilo sie srednio na hektar 8.7l natomiast pole bylo pagorkowate na koncu bylo mokro i nie dojezdzal nim dokonca bo by sie utopil i komputer pokzywal miejscami ponad 21litrow predkosc jaka mial zaprogramowana to bylo 11km/h ale ciezko bylo ja osiagnac poniewaz duzo sie slizgal.

 

predkosc ttv 620 wynosi 55km/h ale mowil ze blokany nie sciagnol jeszcze ale tez powiedzial ze to predkosc jest wystarczajaca i jak przekroczy 52km/h to zaczynaja kola buczec.

 

jesli sa jakies pytania to zchecia odpowiem jezeli bede znal odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

ja mam m620 i chodzi super...o TTV nawet nie myślałem bo mi nie potrzebne.Fakt jedzie sie jak samolotem ale troche za drogo <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gibus    1

ja chce zamienic włąsnie agrotrona 150 na troche mniejszy i nie wiem czy 6 czy 4 cylindry. ciągnik byłby do transportu, orki i gruberowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0

dołączam się do pytania kolegi a interesują mnie wasze opinie o ciągniku M 600 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

@czajus

Sąsiada kolega kupił w zeszłym sezonie m600 i jest zadowolony tylko mówi że dużo pali (niby 13L/ha) jak dla mnie nie tak dużo ale cóż... gdy wracałem kiedyś z nim do domu tym df to na siedzeniu pasażera strasznie nie wygodnie było i rzucało jak piorun :lol:, kabina nie spodobała mi się tj wykończenie plastiki itp ale tym w polu nie robisz ;) Jak w polu sobie radzi nie wiem, ale jeśli kupił drugiego df`a (agrofarma) więc za pewnie spisuję się dosyć dobrze, pozdrawiam ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gibus    1

w M 620 jest strasznie głosno w kabinie w porównaniu do starszej wersji agrotron 150 czy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Witam.Czy warto kupowac na tuz 1tbalast? Ile was kosztowały te M-ki jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gibus    1

Witam.Czy warto kupowac na tuz 1tbalast? Ile was kosztowały te M-ki jesli mozna wiedziec?

 

zrób sam lepiej z beczek, jak ma uzytkownik @johny66:)

 

 

Odsyłam wszystkich do zagłębienia sie w lekture top agrar 5/2011 i dodatku top technika :)

Edytowano przez Gibus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj