Gość

Sieczkrnie samojezdne

Polecane posty

Gość   
Gość

Doradźcie mi jaką sieczkarnie samojezdną kupić, mam zamiar forszaja, bo słyszałem że pod inne sieczkarnie trzeba siać tak żeby rajki wchodziły prosto w odpowiednie miejsce na chederze czy to prawda?

 

---połączno---

 

ja będę nią robił głównie na usługi więc każdy by musiał siać pod moją sieczkarnie

Edytowano przez Gość
ort. + lączenie postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

pod sieczkarnie bez rzędowo (np: przystawka Keplera) możesz siać kukurydze nawet rozsiewaczem nawozów i będzie dobrze B) . Jak kupowałem nasiona to sprzedawca mówił że jeden facet sieje kukurydze kosem potem rozwala obornik i robi podorywkę na jakieś 10 cm. Do ciecia lidze sieczkarnia bez rzędowa.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

więc mnie interesują sieczkarnie bezrzędowe do 30000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nie wiem czy za tą cenę kupisz coś porządnego...będziesz musiał poszukać, pojeździć i pooglądać....na allegro jest kilka sieczkarni...wrzucę link...

 

http://www.allegro.pl/item239138753_sieczkarnia_e_281.html

 

http://www.allegro.pl/item230989606_sieczk...deree_5400.html

 

http://www.allegro.pl/item240268131_sieczk...on_sp8_049.html

 

 

POZDRAWIAM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

mi sie wydaje że do 30 tysięcy z przystawką bezrzędową to będziesz miał ciężko a na takiego uczciwego forszaja to będzie aż za dużo.Znam kilku użytkowników takich sieczkarni i są z nich zadowoleni. a powiedz jeszcze mniej więcej jaki areał chciałbyś tym kosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja chce kupić forszaja teraz nie koniecznie do 30000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

do kamil14 czy ja wiem czy opłaca sie kopić bez rzędowa sieczkarnia kup se 4 rzędówek i 4 rzędy siewnikiem do kukurydzy i możesz siać spokojnie i ciąć bez żadnych komplikacji ja mam tak i sie nie martwię <_< ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

hmm

na 4,5 ha samojezdna hmm??

ja mam 14ha i sie waham bo nie wiem czy będzie dla mnie w sam raz.

polecam 1rzędówkę potingera mamy w polsce serwis koło miasta KOŁO niedaleko Warszawy

 

a i jeśli chcesz kupić juz taką lepszą to kup gdzieś w granicach 9tyś-12tyś z większą przepustowością

i z gniotownikeim ale do niej trzeba ok 100km

robota ucieka

ale i kasa też za taką maszynkę jest spora(bo 1 rzęd)

 

pozdrawiam

a jeśli jestem już na tym temacie

to czy lepiej opłaca sie zakupić

class 690sl

czy

class 685??

 

bo różnica w km jest spora

może ktoś coś mi podpowie bo raczej w 2008 sobie kupie

bo już mi jazda sie w koło nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

dobra sieczkara 2 rzędowa kosztuje 10tysiecy dobra sieczkarnia forszajat z 3 przystawkami (fakt ze bez gnoitownika) tyle samo :D i nawet bezrzędowa!:D


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj