Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlody90

Gaz ręczny w zetorze 9540

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody90    2

Mam problem z garem ręcznym w zetorku mianowicie gdy ustawiam większe obroty jest ok a gdy zmiejszam rączką to zero reakcji, linka nie oddaje i muszę "możnym gazem?" zmniejszać obroty... Gdzie może byćproblem??

przemrolnik    13

Sprawdź całą droge linki i pręta.. od gazu ręcznego/nożnego aż do pompy. :) Może poprostu gdzieś Ci zardzewiał.. i nie oddaje :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ZetorPower    0

tutaj gaz nie jest bezposrednio podłaczony do pompy tylko jak przelecisz po lince bedzie to osadzone na sworzniu przykreconym do bloku silnika na nim tez jest osadzone ciegiełko od gazu noznego i byc moze tam zardzewiało zdejmij zabezpieczenie zdejmij te tulejki gazu noznego i recznego i nasmaruj sworzen a jak nie pomoze to moze byc linka rozstrzebiona i gdzies zaczepia w pancerzyku

grucha18    2

Albo w kabinie zaraz pod kolumną kierwonicy uchyl prawą osłonę i tam dość często się lubi zacinać ta linka..., a przynajmniej u mnie lubi.:D

mlody90    2

Dzięki za pomoc, okazało się że w pancerzu się ziemi nazbierało i nie oddawał gaz. wydmuchałem sprężarką i jest ok ale ręcznym go zgasić nie mogę do końca nie oddaje i muszę nożnym gasić;P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować