Polecane posty

ariss    25

po 1 popraw link z foto

po 2 to raczej filtr od wspomagania ub bardziej przy zwolnicy od hydrauliki i jest w bloku jeszcze 3 filtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o podłużną obudowę w której znajduje się filtr są dwa filtry od wspomagania i główny przy skrzyni.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

tak to od wspomagania w nim wymieniasz tylko wkład w tej puszce. W bloku jest chyba na taka duży imbus z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

a jaki masz konkretnie model sprawdzę w katalogu ale wątpię by mogło go nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf30    82

Massey Ferguson 3095 Ale patrzę na tą fotke i potem na ciągnik to tam nie ma czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Z tego co wiem mozesz nie miec tego filtra, ja tez go nie mam ;) Na poczatku myslalem ze ktos go wyrzucil, ale u korbankow powiedzieli ze jedne modele maja, a inne nie, takze nie ma sie czym przejmowac (chyba) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

z tego co widzę to były rożnie montowane ale w katalogu występują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf30    82

Aha czyli może go nie być?? A ten drugi który jest gdzieś tam w bloku?? Może ktoś zrobić zdjęcie gdzie to jest, bo u siebie nic takiego nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez Tomex04
      Witam mam problem mf6120  z przyciskiem przedniego napędu napęd da się załączyć przez przycisk blokady przy prędkości rozłącza lecz przycisk od 4x4 nie załącza ani nie rozlącza
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj