Skocz do zawartości
News
fliegl

Jak dolać oleju do siłownika hydraulicznego?

Polecane posty

fliegl    4

Kupiłem siłownik jak na foto i nie chce mi podnosić,podniesie tylko z 5cm?

Co może być,jak wogóle dolewa się olej do niego? :blink:

file.html[/img]

Edytowano przez fliegl

Sadek    530

A nie ma możliwości odkręcenia siłownik od pompy?

A ten korek od opuszczania się nie wykręca?

Bo korka w standardzie to nie ma, bo nie było by tego pytania ?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Stasiek84    2

A nie ma on u góry takiej małej zaślepki?? bo powinien być odpowietrznik z korkiem i tamtędy się wlewa.

Ginterpol    17

na wysokości pierwszych napisów z prawej strony widać zaślepkę-odpowietrznik tak jak Stasiek84 pisze

fliegl    4

Faktycznie jest tam taki klips gumowy.Wlałem prawie litr oleju jak na foto bo więcej nie mam pod ręką i wychodzi chyba prawie już cały.

Ile mam wlać tego oleju?

Swoją drogą to chińczyki to nie złe skurczybyki.Kupiłem ten siłownik razem z żurawiem do wyciągania silników za 550zł a tu był dosłownie gram oleju,oczywiście ani żadnej informacji producenta ani sklepu nie ma o wlaniu oleju.

Napisałem do sklepu maila że jest zepsuty ciekawe co odpiszą.

IMG6487_hxprrrw.JPG

fliegl    4
(edytowany)

Oto odpowiedź ze sklepu na maila z reklamacją,temat wygląda jak by był im dobrze znany tylko zmieniają odbiorce maila.

cytat:

Witam

Olej w siłowniku jest letni(Produkt z ciepłych krajów)

Proszę wymienić go na olej zimowy hydrauliczny L-HL46

W tym celu trzeba postawić siłownik w ciepłym miejscu ,wyjąć nurnik ,opróżnić z oleju a następnie zalać olejem L-HL46 do poziomu sruby która jest na walcowej ściance siłownika.

Firma IMPIGER

Czesław Niedziółka

Edytowano przez fliegl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bambi14
      Witam, chcialbym zakupic palnik do gospodarstwa, zeby móc zalutowwac rurke stalową, wlutowac np kranik do chlodnicy traktora czy nawet podgrzac cos zeby szlo wygiac czy sciagnac.. pytanie do was, jakie kupic butle? wystarczy butla z tlenem i zwykla kuchenkowa propan butan do takich rzeczy? nie uzywalbym tego zbyt wiele, a butle maja okresy waznosci, wystarczy mi butla 6kg? a moze inna sie lepiej finansowo oplaca? jakie spoiwo uzywac do lutowania stali/ miedzi/mosiadzu?
    • Przez DariuszKumierzak
      Witam, chciałbym zakupić sobie małą tokarkę do drobnych prac w garażu. Długość toczenia to jakby 1,5m-2m byłoby fajnie. Jakiej mam szukać i jaki budżet minimum potrzebny jest. Na co zwracać uwagę przeglądając oferty OLX(na jakich jeszcze portalach znajdę ogłoszenia o tokarkach).  
    • Przez fliegl
      Co myślicie o zakupie takiej nagrzewnicy do garażu 25m2
      Wydajna pewnie jest, ale jak jest z awaryjnością żebym nie musiał jechać do chin naprawiać?
      http://archi.inosak.org/imgdb/item1374139887_1.html
    • Przez piotrekbial1
      cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  
      budżet  do 1000zł  
      używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 
      używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?
    • Przez zorak
      w myśl zasady "kto smaruje ten jedzie"
      najpopularniejsze to wiadomo te ręczne i najbardziej praktyczne gdyż smarujemy nawet na polu ale ile trzeba się namachać ojjjj. Chcę zamówić pneumatyczną - a dokładnie coś takiego
      http://www.allegro.pl/item387130785_smarow...romocja_fv.html
      i tu moja prośba - jeśli ktoś używa to czy sprawdza się w codziennej pracy, wady, zalety. Czy smar pod ciśnieniem nie wypływa na zewnątrz (pomiędzy końcówką a kalamitką).
      Ogólnie dyskusja otwarta o różnego rodzaju smarownicach.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.