Skocz do zawartości
fliegl

Jak dolać oleju do siłownika hydraulicznego?

Polecane posty

fliegl    4

Kupiłem siłownik jak na foto i nie chce mi podnosić,podniesie tylko z 5cm?

Co może być,jak wogóle dolewa się olej do niego? :blink:

file.html[/img]

Edytowano przez fliegl

Sadek    450

A nie ma możliwości odkręcenia siłownik od pompy?

A ten korek od opuszczania się nie wykręca?

Bo korka w standardzie to nie ma, bo nie było by tego pytania ?

Stasiek84    2

A nie ma on u góry takiej małej zaślepki?? bo powinien być odpowietrznik z korkiem i tamtędy się wlewa.

Ginterpol    17

na wysokości pierwszych napisów z prawej strony widać zaślepkę-odpowietrznik tak jak Stasiek84 pisze

fliegl    4

Faktycznie jest tam taki klips gumowy.Wlałem prawie litr oleju jak na foto bo więcej nie mam pod ręką i wychodzi chyba prawie już cały.

Ile mam wlać tego oleju?

Swoją drogą to chińczyki to nie złe skurczybyki.Kupiłem ten siłownik razem z żurawiem do wyciągania silników za 550zł a tu był dosłownie gram oleju,oczywiście ani żadnej informacji producenta ani sklepu nie ma o wlaniu oleju.

Napisałem do sklepu maila że jest zepsuty ciekawe co odpiszą.

IMG6487_hxprrrw.JPG

fliegl    4

Oto odpowiedź ze sklepu na maila z reklamacją,temat wygląda jak by był im dobrze znany tylko zmieniają odbiorce maila.

cytat:

Witam

Olej w siłowniku jest letni(Produkt z ciepłych krajów)

Proszę wymienić go na olej zimowy hydrauliczny L-HL46

W tym celu trzeba postawić siłownik w ciepłym miejscu ,wyjąć nurnik ,opróżnić z oleju a następnie zalać olejem L-HL46 do poziomu sruby która jest na walcowej ściance siłownika.

Firma IMPIGER

Czesław Niedziółka

Edytowano przez fliegl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??