Zaloguj się, aby obserwować  
Sebastian

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

niedaleko mnie jest pgr kuzyn pracuje tam na warsztacie.mają dwa 1025.w pierwszym po ok 100 mth jak się sprzęgło rozleciało i go rozebrali to się z niego wysypało pozbierali, laweta, serwis.drugim jak jechali to już po drodze swiatła zgasły jak nim przyjechali to nawet miał silniczek od wycieraczki spalony cała instalacja do wymiany..no ale 3 lata już nimi jeżdża


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
.drugim jak jechali to już po drodze swiatła zgasły jak nim przyjechali to nawet miał silniczek od wycieraczki spalony cała instalacja do wymiany..

jeśli przypadkiem przy chodzącym silniku rozłączył się hebel ( wyłącznik masy ) to niestety normalne , widziałem kiedyś taki przypadek w Żuku - żadna zarówka nie ocalała ( obojętnie włączona czy nie ) .


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

maszyny?:)to jest pgr widzałem jak kosili łąki rotacyjnymi-1,6m,póżnij je grabili grabiarkami-7 gwiazdowe i widzałem rozsiewacz nawoz 1,5t i opryskiwacz 2500l-napewno się nie narobią bo od roboty mają jd..


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Jeśli chodzi o Pronara 1025 to za bardzo nic nie potrafie powiedzieć, ale jeśli chodzi o Belarusa 1025 to właśnie mój kolega ma i złego słowa nie może o nim powiedzieć ;). Ma go już 9 lat i jak na razie sprawuje się dobrze. Co do maszyn to agreguje go z pługiem Unia Grudziadz 4*40. Do tego jakiś agregat (firmy nie pamiętam) uprawowy o szer. 4,20m. Do tego ma 2 przyczepy 6t ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

A u mnie we wiosce facet ma pronara tego 120KM zaora troche i musi spuszczać olej bo sie grzeje i pompa nie chce podnasić, wlewa drugi (zimny) a gdy ten się zagrzeje to tamten sie schłodzi i zanowy wymienia. A słyszałem że hamulce są bardzo awaryjne


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil555    2

Witam ziomek ma tego pronara i niedość ,że z niego cieknie to jeszcze cały czas się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Do tych ciągników trzeba podchodzić bardzo indywidualnie.

Co egzemplarz to inny przypadek.

W okolicy ma gościu i chyba nie narzeka, ciąga 3m aktywne, belkę claasa, 4 skiby...


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Do tych ciągników trzeba podchodzić bardzo indywidualnie.

Co egzemplarz to inny przypadek.

W okolicy ma gościu i chyba nie narzeka, ciąga 3m aktywne, belkę claasa, 4 skiby...

a jaka klase ziemi macie ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Jakie ma ten konkretny gość to nie mogę powiedzieć na 100%, ale spodziewam się, że lllb-lVa, miejscami gliniasta, taka jest przynajmniej w kawałkach należących do naszego gospodarstwa położonych najbliżej jego pól. A tak ogólnie to paleta od właśnie llla nawet do VlRz, niestety.


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

po 1 trzeba uwarzac na sprzeglo i hamulce moj woj na pierwszym wyjezdzie w pole stracil hamulce a puzniej spalil sprzeglo

po 2 przeba uwarzac na wszystkie przewody niedaleko kol i tym podobne sa one nie zabespieczone i sie poprostu przecieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tych ciągnikach to trzeba uważac na wszystko doszłem do takiego wniosku jak co dzień musisze zjeżdzac z pola żeby coś naprawiac wcześniej go chwaliłem ale się tak nie psuł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidM    1

Traktor oszczędny ale przyznać trzeba, że drobnych awarii zazwyczaj nie brakuje. Wspomniane wyżej hamulce to jego bolączka, niedociągnięcia w kabinie, podnośnik itd. U mnie pracuje z dość ciężkimi i sporymi maszynami, bo ciąga aktywny agregat uprawowo-siewny, gruber 3m (7 łap) i pług obracany 4- skibowy dodatkowo od tego roku z wałem. Na szczęście z głównymi podzespołami nie było problemu (silnik oraz skrzynia biegów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj