kali828

T-25 i agregat uprawowy 1,8m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kali828    15

zbliza sie sianie rzepaku wiec przydal by sie nowy sprzet w gospodarstwie

interesuje mnie http://allegro.pl/item1181014701_1_agregat_uprawowy_brona_firma_henryk_batyra.html

 

http://allegro.pl/item1181014703_1_agregat_uprawowy_firma_henryk_batyra.html

 

 

jakie zeby wyrwac do takiego agregatu redliczke czy waskie zeby

szerokosc to raczej 1.8 m i podwojny walek

wydaje mi sie ze redliczka bedzie lzej chodzic ??????ale to jest tylko moje zdanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Takie bronki to pasują do t25 lecz samymi wałkami jak być po polu przejechał to by był też taki sam efekt ;[


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

ZirakS niewiem dlaczego tak mowisz ta wypowiedz swiadczyla tylko o towojej niskiej wiedzy co do uprawiania ziemi. Kali828 Mysle ze to dobry pomysl ;[ Brony maja za zadanie niszczenia chwastow ktore zaczynaja roznac oraz wyrownywac ziemie no i te walki z tylu bardzo mi sie podoba ten sprzeciar, ja bym bral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianokos12    388

Mamy zamiar kupić brony a albo jakiś agregat 1,8 metra ale pytanie czy rusek da radę? czy ktoś pracuje takim zestawem jeśli tak to proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Da sobie radę ja mam do swojego agregat 1.8 i smigał jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jeszcze czekac na temat. Czy da rade w jednej skibie bo nie wiem czy kupić. Musisz zorientować się jaką moc potrzebuje twój wymarzony agregat i sam sobie dobierzesz ja mam 2,3 kultywator 17 łap + brona 2 duże pola bron 3 bieg i ogień


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Da radę ja do kultywatora 1.8 dospawałem jeszcze 2 zęby. Choć teraz już nie ciąga bo mam większy. Także smiało można z pojedyńczym wałkiem brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wladus25    0

Da rade czy nie da rady sranie w banie takie gadanie masz ciągnik pracujesz nim w polu i nie oriętujesz sie co on potrafi pewnie ze da rade zapiol bys mu kultywator 2.10 z dwoma wałkami i nie widze problemu zeby nie dał rady :P Ja zapinam kultywator 2.10 z bronami 3 i robie robote :rolleyes:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy jakie masz ziemie czy górki itp ? NApisz coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja do mojego T-25 miałem agregat uprawowy Expomu krośniewice o szerokości 1,9 czy 1,8m. Ma 18 cynków, wałki na łańcuszkach i tulejki zamiast łożysk w wałkach i na 3 radził sobie dobrze, czasami nawet na 4. Mam ziemie III klasy, czasami górki i gliny. Teraz z tym agregatem chodzi C-360 ze względu na szybkość jazdy, ale jak jej nie było to T-25 dawał sobie radę bez problemu.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

U mnie t25 chodził z agregatem na bazie brony redlicowej 2.10m z wałkami podwonymi na lańcuszkach ziemie III-V na 2 lub 3 biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Mam taki sam agregat co podałeś w linki, i też 1.8m i również ciąga go T25. :lol:

 

Co prawda agregat trochę waży bo około 350 kg i Władek daj sobie super radę na glebach 2-5 kl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    262

Spokojnie sobie poradzi. U siebie zakładam na przód taką kratkę z kątowników wpinana w przedni zaczep i na nią kładę worek z piachem. Przód jest wtedy dociążony, co ułatwia jazdę z maszynami daleko wystającymi za ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli że co będzie dobry??

jeśli tak? to czy taki agregat z wałami może zastąpić brony????

chodzi mi o to czy te wały zastąpią brony żeby wyrównać ziemie??

prosze o odpowiedzi

Edytowano przez Bartlolomeo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Agregat 1,8 to tylko do Władka lub ciapka. Możesz się zastanowić nad 2,1m. Ropa coraz droższa. Warto wykorzystać w pełni moc ciągnika.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no ale jak zamiast bron będe robił to samymi wałami czy razem z kultywatorem??

prosze o odpowiedzi bo nie mam z tym doświadczenia :unsure: :unsure:

Edytowano przez Bartlolomeo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    262

ja miałem kultywaror z broną ale zmieniłem na kultywator z wałkiem. po agregacie ziemia jest równiejsza niż po samych bronach i wałek lepiej rozbija pecyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

kultywatorem razem wałkami kolego Bartlolomeo123 :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj