trum

Rau QUANTOTRON TA, Kalibracja, konfiguracja?

Polecane posty

trum    0

Witam,

Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.

 

Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

post-33340-0-43836500-1300479250_thumb.jpg


Trump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guex1    1

czy ktoś potrafi w tym komputerze skalibrować prędkość ?

moj komputer pokazuje 50 km/h gdy jadę 34km/h jak wprowadzić obwód koła albo impulsy na 100 metrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomogit    0

Witam.

Wie ktoś może jak ustawić komputer Quantotron TA opryskiwacza RAU?

Proszę o podpowiedź lub instrukcje.
tomogit1@gmail.com

Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid716    0

Witam wysłał by mi ktoś instrukcje rau Quantotron ta mój adres email to dawidspiller@interia.pl

Edytowano przez Dawid716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalkk22    0

Witam ! Jeśli ktoś posiada to również proszę o przesłanie instrukcji opryskiwacza na michalkk22@o2.pl. Z góry dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro99    0

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem opryskiwacza Rau D2, który jest częściowo rozebrany.

Potrzebuję PILNIE instrukcję kalibracji. Jeśli ktoś posiada bardzo proszę o przesłanie na adres: tomaszlis99@poczta.fm

 

Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszGr    1

Koledzy/Koleżanki ja również proszę o instrukcję do quantotronik ts2  (lub podobny), oraz opryskiwacz RAU SV-PRO.

 

Z góry dziekuję, pozdrawiam   januszgrob@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

Witam kolego wyślij instrukcje bądź obsługę komputera quantotron tx opryskiwacz spridotrain 3800 2005 rok anapolon@onet.pl co powiecie na taki sprzęt . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaszka2016    0

Mógłby ktoś powiedzieć jak się kalibruje poszczególne sekcje w opryskiwaczu rau z 1994r(2500l). Dodatkowo wydaję mi się,że źle nalicza litry na ha..poza tym nie wiem ile wpisać w komputer przepływu l/m. Posiadam instrukcję w języku polskim. Proszę o kontakt.

Mój e-mail blaszka1969@wp.pl

Zdjęcie poglądowe opryskiwacza i zaworu

post-187233-0-89276900-1461428909_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek8383    0

Witam kolegów czy miałby ktoś instrukcję ustawienia komputera quantatron tx RAU z góry dziękuję.

Mój @, muminek8383@onet.pl

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Witam, jestem posiadaczem opryskiwacza RAU rok. prod. 1995 typ 14GV 3500litrów z rękawem ale nie wiem jak go ustawić  proszę o instrukcje obsługi na maila jacekwisniewski33@wp.pl



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas19    2

witam. posiadam opryskiwacz rau 2600 z komputerem quantotron 2 i potrzebuję do niego instrukcji. mój email bartas19@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holland123    0

Witam, poszukuję instrukcji obsługi do komputera opryskiwacza RAU Quantotron II i może ktoś wie czy jest w nim możliwość automatycznego sterowania wydatkiem cieczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

wejdz ba allegro i sobie kup instrukcje . ja tak zrobilem i mam wszystko jak na dloni . a nie podawanie email i dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel9669    0

Proszę o pilne podesłanie instrukcji obsługi z quantotron tx chodzi o kalibrację głównie ale mogła by być także całość powiewaz zgubiłem gdzieś moja instruckje a potrzebuje dosłownie już bo muszę pryskac a się rozkalibrowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admin70    0

Dzień dobry, czy ktoś z Was posiada instrukcję do RAU Quantotron II? Jeżeli tak będę bardzo wdzięczny za udostępnienie na adres admin7070@protonmail.com. Obecnie jest ciężko osiągalna w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agent303    0

Witam poszukuje instrukcji najlepiej polskiej do protektor t 2800 rau quantotron tx - ta do kupienia za 40 zł nie jest zbyt przejrzysta. 

Będę wdzięczny za przesłanie na agent303@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
    • Przez gregorz
      Witam potrzebuje  pomocy sterownik bravo 300s  podczas składania belki opryskiwacza załącza  się podnoszenie belki co może być przyczyną? 
       
    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez MFargo
      Przychodzę z zapytaniem jak ustawić opryskiwacz żeby zasysał wode z zewnętrze go zbiornika czyli np mayzera bo mam taką opcję w opryskiwaczu ale nie wiem jak to uruchomić.
      Dodam jeszcze że pompa ma naped z ciagnika nie z koła 
    • Przez kuba123456
      Witam mam pytanie podczas wplukania opryskiwacza  zapomniałem  wypłukać  rozwadniacz sita było pryskane ostatni raz na jesieni randapem i wsypałem  mocznik do sita i chciałem  rozwodnić  mocznik i poszło z mocznikiem oprysk ten randap czy coś może stać się po opryskanie zboza było  wody w opryskiwaczu 200 litrów a poleciało z sita oprysku  z 300 ml proszę o pilną  odpowiedź jak coś to co robić 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj